COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Anek Superfast

Anek Superfast jest wspólnym przedsięwzięciem pomiędzy dwoma najbardziej znanymi firmami promowymi na Adriatyku - Anek Lines i Superfast Ferries na swoich trasach między Włochami i Grecją oraz z Grecji kontynentalnej na Kretę.

Z usługami promowymi między Włochami a Grecją, statki Anek Superfast łaczy włoskie porty Ankona, Wenecja i Bari z greckimi portami Patras, Igoumenitsa i Korfu, a rowniez na trasach krajowych port Pireus (Ateny) z Chania i Heraklion na Krecie.

Przeplyniecia Włochy Grecja obsługiwane są przez Hellenic Spirit, Superfast II, Superfast VI i Superfast XI. Natomiast polaczenie na Krete wykorzystuje Olymic Champion, Elyros, Kriti II i Superfast XII.

Łącząc swoje wysiłki obie firmy mogą zoptymalizować wydajność w całej swojej sieci połączeń, aby lepiej odzwierciedlić zapotrzebowanie i zapewnić wygodne, niezawodne i efektywne doświadczenie dla Ciebie, podróżnika.

Z directferries.pl można znaleźć Anek Superfast rozkłady jazdy, taryfy i zakupic Anek Superfast bilety promowe. W stosownych przypadkach będzie mozna również porównac Anek Superfast z innymi firmami promowymi.

Wszystkie trasy Anek Superfast

Alternatywne firmy i trasy