Anek Superfast
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Anek Superfast

Anek Superfast jest wspólnym przedsięwzięciem pomiędzy dwoma najbardziej znanymi firmami promowymi na Adriatyku - Anek Lines i Superfast Ferries na swoich trasach między Włochami i Grecją oraz z Grecji kontynentalnej na Kretę.

Z usługami promowymi między Włochami a Grecją, statki Anek Superfast łaczy włoskie porty Ankona, Wenecja i Bari z greckimi portami Patras, Igoumenitsa i Korfu, a rowniez na trasach krajowych port Pireus (Ateny) z Chania i Heraklion na Krecie.

Przeplyniecia Włochy Grecja obsługiwane są przez Hellenic Spirit, Superfast II, Superfast VI i Superfast XI. Natomiast polaczenie na Krete wykorzystuje Olymic Champion, Elyros, Kriti II i Superfast XII.

Łącząc swoje wysiłki obie firmy mogą zoptymalizować wydajność w całej swojej sieci połączeń, aby lepiej odzwierciedlić zapotrzebowanie i zapewnić wygodne, niezawodne i efektywne doświadczenie dla Ciebie, podróżnika.

Z directferries.pl można znaleźć Anek Superfast rozkłady jazdy, taryfy i zakupic Anek Superfast bilety promowe. W stosownych przypadkach będzie mozna również porównac Anek Superfast z innymi firmami promowymi.

Wszystkie trasy Anek Superfast

Anek Superfast routes and ports