Ateny (Pireus)
Heraklion
Promy do Kreta
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Prom Ateny (Pireus) Heraklion

Trasa promowa Ateny (Pireus) Heraklion łączy Ateny z Kreta i jest obecnie obsługiwana przez 5 przewoźników. Minoan Lines obsługuje swoje połączenia do 14 razy tydzien, Anek Superfast 1 razy tydzien, Anek Lines 1 razy tydzien, Anek Superfast 10 razy tydzien & Cyclades Fast Ferries posiada polaczenia do 3 razy tydzien.


Porównaj ceny i kup bilet na jedno z 29 połączeń promowych tydzien na trasie Ateny (Pireus) Heraklion pomiędzy Ateny i Kreta.

Ateny (Pireus) do Heraklion - Prom Alternatywny

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Ateny na Kretę.
Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Najczesciej zadawane pytania

 • Jak długo płynie prom z Pireus do Heraklion?

  Czas przeprawy promowej z Pireus do Heraklion wynosi około 10h 48m. Czas przeprawy promowej może się różnić w zależności od sezonu, zobacz naszą wyszukiwarkę ofert, aby porównać bilety z Pireus do Heraklion i sprawdzić dostępność.
 • Ile kosztuje prom z Pireus do Heraklion?

  Cena promu z Pireus do Heraklion może się różnić w zależności od sezonu. Średnia cena za prom z Pireus do Heraklion wynosi 188 €. Cena nie obejmuje opłat rezerwacyjnych.
 • Jakie firmy promowe kursują pomiędzy Pireus a Heraklion?

  Istnieje 5 popularnych operatorów promowych dla Pireus do Heraklion. Są to
  • Minoan Lines
  • Anek Superfast
  • Anek Lines
  • Anek Superfast
  • Cyclades Fast Ferries
 • Jak mogę zarezerwować bilety promowe z Pireus do Heraklion?

  Zarezerwuj promy z Pireus do Heraklion poprzez naszą wyszukiwarkę ofert i sprawdź naszą stronę z ofertami, aby zobaczyć najnowsze oferty promowe.
 • Jak daleko jest Heraklion od Pireus?

  Odległość pomiędzy Pireus a Heraklion wynosi około 168 mil morskich.

Ateny (Pireus) - Przewodnik

Pireus to miasto portowe w Grecji położone nad Zatoką Sarońską około 12 km od Aten. Najbardziej atrakcyjna dzielnica leży na wschód dookoła Zea Marina i turystycznego portu Mikrolimano, gdzie znajdziesz pełno kawiarni, restauracji i barów.

Port w Pireusie jest głównym portem w Grecji, największym portem pasażerskim w Europie i trzecim co do wielkości na świecie i jest ośrodkiem greckiego handlu morskiego i bazy z dużą flotą handlową. Udogodnienia w porcie zostały niedawno odnowione i jakość udogodnień poprawiła się znacząco. Obejmują one bankomaty, kantor wymiany walut, restauracje, bary, taksówki i szereg biur podróży sprzedających bilety na prom. Port obsługuje prom na Kretę, Cyklady, Dodekanez i inne wyspy na Morzu Egejskim.


Heraklion - Przewodnik

Heraklion to największe miasto na greckiej wyspie Krecie i jest jednym z głównych ośrodków miejskich Grecji. Rozwój miasta rozpoczął się 9. wne oraz w późniejszych czasach, przyszedł w języku arabskim, weneckim i panowania tureckiego; jej zdobywcy początkowo dał nazwę Khandaq czy Handak które zostały uszkodzone na Candia. Podczas Igrzysk Olimpijskich w 2004 roku, miasto Heraklion pod jednym z miejsc na turnieju piłki nożnej. Wśród najbardziej popularnych atrakcji turystycznych w Heraklionie są mury obronne ograniczającymi "stare miasto". Pierwsze fortyfikacje zostały zbudowane przez Arabów, a później zostały wzmocnione przez Wenecjan w 15 wieku. Od siedmiu bastionów, jedynie bastion Martinengo przetrwała do dnia dzisiejszego; tam odwiedzający znajdą grób słynnego pisarza N. Kazantzakis, z widokiem na miasto.

W porcie weneckim) (stary, obok nowoczesnego portu, zwiedzający mogą zobaczyć sklepione tarsanades gdzie statki używane do być zbudowany, zachodnia strona jest zdominowany przez 16 wieku Koule twierdzy. Heraklion jest ważny port dla promów pasażerskich i towarowych. Podróżnych, promy i łodzie z Heraklionu do takich miejsc jak Santorini, Ios, Paros, Mykonos i Rodos. Istnieje również kilka codziennie promy do Pireusu, do portu w Atenach w Grecji kontynentalnej.


Pireus do Heraklion Rozkłady promów

Harmonogramy promów między 26/02/2024 a 03.03.2024.


Operator Czas wypłynięcia Czas przybycia Czas trwania Dni Żeglarstwa
Blue Star Ferries 20:30 07:40 11 godziny 10 minuty sob.
Blue Star Ferries 21:00 06:15 9 godziny 15 minuty pon., sob., niedz.
Anek Superfast 21:00 06:15 9 godziny 15 minuty śr., pt.
Minoan Lines 21:00 06:30 9 godziny 30 minuty Codzienność
Anek Superfast 23:00 08:00 9 godziny czw.
Blue Star Ferries 23:00 08:25 9 godziny 25 minuty czw.

Na pokładzie promów

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.