COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Minoan Lines

Minoan Lines jest wiodącym operatorem greckim promowym łączącym porty krajowe i międzynarodowe.

Minoan Lines posiada flotę nowoczesnych szybkich promów i prowadzi filozofie podnoszenie jakości i zakresu usług, udało się zdobyć najwyższe miejsca w rankingu satysfakcji klientów od ich powstania.

Na pokładzie znajdziesz jedne z najlepszych urządzeń dostępnych w sektorze promowym w tym duży wybór noclegów w kabinie, wybór salonów i barów, sklepy, place zabaw dla dzieci, basen, dyskoteka, kino i wiele więcej. Podróżowanie z Minoan Lines jest porównywalna do pobytu w ośrodku wypoczynkowym. Jesteś juz na urlopie od momentu wejścia na pokład.

Directferries.pl pozwala na porównanie Minoan Lines rozkładow jazdy i cen wszystkich alternatywnych operatorów promowych przed podjęciem decyzji by znalezc najlepsze rozwiązanie dla Twojej podróży.

Wszystkie trasy Minoan Lines

Minoan Lines opinie klientów

 • "Podróż promem Minoan Line "

  Jestem zadowolony z podróży i polecam wszystkim

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Dobry wybor"

  Plynelismy z Heraklionu na Santorini a nastepnego dbia byl powrot.Rejs w obie strony przebieglsprawnie,obsluga mila i pomocna.Polecem skorzystanie z ich uslug.

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Polecam"

  Szybki prom, nasz sie spoznil ale nadrobil opoznienie. W srodku bardzo ładnie.

  Przeczytaj Więcej Zwiń

Alternatywne firmy i trasy