Milos
Ateny (Pireus)
Promy do Ateny
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Prom Milos Ateny (Pireus)

Trasa promowa Milos Ateny (Pireus) łączy Cyklady z Ateny i jest obecnie obsługiwana przez 6 przewoźników. Anek Lines obsługuje swoje połączenia do 1 razy tydzien, Aegean Speed Lines 7 razy tydzien, SeaJets 4 razy dzien, Zante Ferries 3 razy tydzien, Minoan Lines 5 razy tydzien & Aegean Sea Lines posiada polaczenia do 6 razy tydzien.


Porównaj ceny i kup bilet na jedno z 50 połączeń promowych tydzien na trasie Milos Ateny (Pireus) pomiędzy Cyklady i Ateny.

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Cyklady do Ateny.
Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Najczesciej zadawane pytania

Jak długo płynie prom z Milos do Pireus?

Czas przeprawy promowej z Milos do Pireus wynosi około 4h 41m. Czas przeprawy promowej może się różnić w zależności od sezonu, zobacz naszą wyszukiwarkę ofert, aby porównać bilety z Milos do Pireus i sprawdzić dostępność.

Ile kosztuje prom z Milos do Pireus?

Cena promu z Milos do Pireus może się różnić w zależności od sezonu. Średnia cena za prom z Milos do Pireus wynosi 198 €. Cena nie obejmuje opłat rezerwacyjnych.

Jakie firmy promowe kursują pomiędzy Milos a Pireus?

Istnieje 6 popularnych operatorów promowych dla Milos do Pireus. Są to
  • Anek Lines
  • Aegean Speed Lines
  • SeaJets
  • Zante Ferries
  • Minoan Lines
  • Aegean Sea Lines

Jak mogę zarezerwować bilety promowe z Milos do Pireus?

Zarezerwuj promy z Milos do Pireus poprzez naszą wyszukiwarkę ofert i sprawdź naszą stronę z ofertami, aby zobaczyć najnowsze oferty promowe.

Jak daleko jest Pireus od Milos?

Odległość pomiędzy Milos a Pireus wynosi około 82 mil morskich.

Milos - Przewodnik

Wyspa Milos znajduje się na Morzu Egejskim, w północnej części Morza Krety i części tworzących grupy wysp Cyklady, jest chyba najbardziej znany z posągu Afrodyty ( "Wenus z Milo", który jest obecnie na wystawie Galeria w Luwrze w Paryżu). Wyspa znana jest również z posągu greckiego boga Asklepiosa, teraz na wystawie w British Museum w Londynie, oraz Posejdona i archaicznego Apollo w Atenach. Skupione wokół małego portu Adamas jest kilka małych sklepów, które sprzedają pamiątki i bibeloty, ręcznie robione prezenty i biżuterię oraz lokalnie produkowane tkaniny, hafty i produkty spożywcze.

Wyspa jest połączona promem do portu w Pireusie w Atenach, do wszystkich innych wysp archipelagu Cyklad, wysp Dodekanezu i Krety, zarówno konwencjonalnymi promami i katamaranami wysokiej prędkości. W miesiącach letnich są codzienne regularne połączenia do i z wyspy. Inny port na wyspie jest w Apollonia, który łączy także wyspe z Kimolos i Glaranissia.


Ateny (Pireus) - Przewodnik

Greckie miasto i port w Pireusie jest głównym portem Grecji i jeden z największych w całym basenie Morza Śródziemnego. To ważne miasto i często uważane za przedmieścia Aten, która leży zaledwie kilka minut. Pireus Stał niczym hub dla sieci promowego w podróży dookoła Morza Egejskiego i ITS Chociaż wielkość sąsiedztwie Aten oznacza grupowanie Często łączy się to niepostrzeżenie z greckiej stolicy, ITS nadmorski oferuje zupełnie inny i charakterystyczny wygląd. Wielu odwiedzających Pireusie przekonają się, że najbardziej atrakcyjne część miasta leży wokół Manuel wschodnim kwartale, wraz Zarówno Mikrolimano Harbour i Zea Marina. Ta dzielnica nadmorska pełna jest nabrzeże restauracji, barów i klubów nocnych, a znacznie się poprawiły w czasie ostatnich Igrzysk Olimpijskich w Atenach, wraz ze stworzeniem pięknego portu przedniego promenadzie, z drzew i przechodzącej średniowiecznych murów miejskich, które oferują wgląd i historyczne informacje o bogatej przeszłości miasta.


Milos do Pireus Rozkłady promów

Harmonogramy promów między 10/06/2024 a 16.06.2024.


Operator Czas wypłynięcia Czas przybycia Czas trwania Dni Żeglarstwa
Minoan Lines 02:30 06:30 4 godziny Codzienność
SeaJets 11:30 14:50 3 godziny 20 minuty pon., sob.
SeaJets 11:40 15:10 3 godziny 30 minuty pt., niedz.
Aegean Sea Lines 14:00 20:35 6 godziny 35 minuty pon.
Aegean Sea Lines 15:00 01:30 10 godziny 30 minuty czw.
Aegean Sea Lines 15:15 22:30 7 godziny 15 minuty sob.
Zante Ferries 16:15 22:55 6 godziny 40 minuty pt.
SeaJets 16:35 19:00 2 godziny 25 minuty czw., pt., niedz.
SeaJets 17:05 19:30 2 godziny 25 minuty sob.
Zante Ferries 17:15 23:25 6 godziny 10 minuty śr.
SeaJets 19:30 22:50 3 godziny 20 minuty pon., sob.

Na pokładzie promów

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.