Cyclades Fast Ferries
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Cyclades Fast Ferries

Cyclades Fast Ferries zapewnia codzienne rejsy z Rafiny na południowo-wschodnim wybrzeżu Grecji na wyspy Cyklady Andros, Paros, Naxos, Mykonos i Tinos na Morzu Egejskim oraz z Pireusu na Syros, Mykonos, Paros, Naxos, Ios, Santorini i Heraklion.

Cyclades Fast Ferries, jeden z najbardziej znanych operatorów w Grecji, konsekwentnie spełnia wymagania stale zmieniającego się rynku, inwestując w kadrę kierowniczą wysokiego szczebla, która regularnie spotyka się z pasażerami, aby ocenić, w jaki sposób firma może się poprawić. U podstaw tego podejścia leży podstawowa wizja jakości podróży, niezawodności i bezpieczeństwa, aspirująca do stania się pierwszym wyborem dla podróżnych z Rafiny i Pireusu na Cyklady i Kretę.

Składająca się z czterech statków, a mianowicie promów Ro Pax Theologos P, Ekaterini P i Fast Ferries Andros oraz szybkiego statku Ro Pax Thunder, flota Cyclades Fast Ferries zawsze zapewnia spójność, bezpieczeństwo i niezawodność z Rafiny na Andros w mniej niż dwie godziny, z Mykonos na Tinos w zaledwie pół godziny i wiele innych, zapewniając zapierające dech w piersiach widoki na lśniące Morze Egejskie.

Skorzystaj z directferries.pl, aby znaleźć rozkłady rejsów Cyclades Fast Ferries, ceny i zarezerwować bilety promowe Cyclades Fast Ferries. Szukasz najniższych cen dla swojej destynacji? Nie martw się, porównamy również Cyclades Fast Ferries z alternatywnymi firmami promowymi.

Użyj directferries.pl, aby znaleźć Cyclades Fast Ferries rozkłady jazdy, ceny i zarezerwować Cyclades Fast Ferries bilety promowe. Szukasz najniższych cen za miejsce? Nie martw się, będziemy również porównywac Cyclades Fast Ferries z innymi firmami promowymi.

Wszystkie trasy Cyclades Fast Ferries

Cyclades Fast Ferries routes and ports

Cyclades Fast Ferries opinie klientów

 • "ocena na 5"

  Wygodna forma podróży,

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Rafina Tinos Rafina "

  Wspaniała przeprawa na wyspy! Polecam!

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Przyzwoicie"

  Dobra, wygodna podróż z Mykonos do Rafiny. Czysty statek,

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Gwiazda na morzu Egejskim"

  Ten statek jest NAJLEPSZY na polaczenia na wyspy greckie! Zaloga jest idealna, mozna zauwazyc ze maja bardzo duze doswiadczenie, co sprawia ze czulismy sie bezpiecznie na statku Star! Jedzenie jest przepyszne! Poza tym statek nigdy sie nie spoznij! Dajemy 5* dla statku oraz calej zalogi!

  Przeczytaj Więcej Zwiń

Alternatywne firmy i trasy

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.