Golden Star Ferries
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Golden Star Ferries

Golden Star Ferries to grecka firma promowa oferująca sezonowe połączenia między kontynentem a archipelagiem Cyklad na Morzu Egejskim, który obejmuje popularne miejsocowości wypoczynkowe: Mykonos i Santorini.

Golden Star Ferries rozpoczęła działalność w 2011 roku i może poszczycić się jedną z najnowocześniejszych flot na Morzu Egejskim. Ich statki przystosowane są do współczesnych podróżników, koncentrując się na szybkości, bezpieczeństwie i niezawodności. Przewoźnik ten oferuje wygodny rozkłąd i zapewnia szybkie i regularne połączenia pomiędzy portem Rafina a archeologicznie bogatymi Cykladami. Wszystkie połaczenia obsługiwane są przez stylowe statki z nowoczesnymi udogodnieniami.

Po przejęciu w 2016 r. F / B Superferry został poddany całkowitej renowacji, wyznaczając standardy podróży morskich na Cykladach. Mniejsze i szybsze statki, o nazwie Super Runner, zostały zakupione w 2017 roku i mają w swoim rozkładzie wispy takie jak Tinos, Mykonos, Paros, Naksos, Ios i Santorini. F / B Superferry II to flagowy statek firmy, który może przewieźć do 600 pasazerów, a na pokładzie posiada sale z kinem domowym, luksusowe miejsca do wypoczynku i mnóstwo otwartej przestrzeni.

Z Direct Ferries nie tylko porównasz ceny promów Golden Star Ferries i rozkłady wszystkich operatorów na danej trasie, ale także dowiesz się o alternatywnych połączeniach Golden Star Ferries. Zależy nam, aby nasi klienci wybrali najlepszą opcję przed zakupem biletu na swoją podróż.

Na pokładzie Golden Star Ferries

Wszystkie trasy Golden Star Ferries

[--Operator--] - trasy i porty .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Golden Star Ferries opinie klientów

 • "Profesor"

  45 minut opóźnienia 10/09 z Thiry do Heraklionu. Prom stał przed portem i przepuszcał inne. Dlaczego? Powinno być odwrotnie.

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Doskonały i komfortowy wybór "

  Rezerwacja przebiegła bez żadnych problemów. Komfortowy i wygodny dla każdego sposób podróży z Krety do Santorini. To nic, że o 1h wolniejszy od katamaranów ale przynajmniej bez efektów morskiej choroby. Wielkość statku i komfort sprawia, że nie czuje się morza. Bardzo dobra organizacja parkingu dla samochodów. Gastronomia mogłaby powiększyć zakres oferty.

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Wyczekiwana podróż."

  Cyklon Zorbas pomieszał szyki wielu turystom. Nam też. W przeddzień podróży promy odwołane. Następnego dnia rano radosna wiadomość - płyniemy! Po 4 godzinach w portowej tawernie okazuje się, że jednak nie popłyniemy. Na szczęście udało się to następnego dnia. Prom fantastyczny!

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Nice trip"

  Nice trip

  Przeczytaj Więcej Zwiń

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.