COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Golden Star Ferries

Golden Star Ferries to grecka firma promowa oferująca sezonowe połączenia między kontynentem a archipelagiem Cyklad na Morzu Egejskim, który obejmuje popularne miejsocowości wypoczynkowe: Mykonos i Santorini.

Golden Star Ferries rozpoczęła działalność w 2011 roku i może poszczycić się jedną z najnowocześniejszych flot na Morzu Egejskim. Ich statki przystosowane są do współczesnych podróżników, koncentrując się na szybkości, bezpieczeństwie i niezawodności. Przewoźnik ten oferuje wygodny rozkłąd i zapewnia szybkie i regularne połączenia pomiędzy portem Rafina a archeologicznie bogatymi Cykladami. Wszystkie połaczenia obsługiwane są przez stylowe statki z nowoczesnymi udogodnieniami.

Po przejęciu w 2016 r. F / B Superferry został poddany całkowitej renowacji, wyznaczając standardy podróży morskich na Cykladach. Mniejsze i szybsze statki, o nazwie Super Runner, zostały zakupione w 2017 roku i mają w swoim rozkładzie wispy takie jak Tinos, Mykonos, Paros, Naksos, Ios i Santorini. F / B Superferry II to flagowy statek firmy, który może przewieźć do 600 pasazerów, a na pokładzie posiada sale z kinem domowym, luksusowe miejsca do wypoczynku i mnóstwo otwartej przestrzeni.

Z Direct Ferries nie tylko porównasz ceny promów Golden Star Ferries i rozkłady wszystkich operatorów na danej trasie, ale także dowiesz się o alternatywnych połączeniach Golden Star Ferries. Zależy nam, aby nasi klienci wybrali najlepszą opcję przed zakupem biletu na swoją podróż.

Wszystkie trasy Golden Star Ferries

Golden Star Ferries opinie klientów

 • "Profesor"

  45 minut opóźnienia 10/09 z Thiry do Heraklionu. Prom stał przed portem i przepuszcał inne. Dlaczego? Powinno być odwrotnie.

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Doskonały i komfortowy wybór "

  Rezerwacja przebiegła bez żadnych problemów. Komfortowy i wygodny dla każdego sposób podróży z Krety do Santorini. To nic, że o 1h wolniejszy od katamaranów ale przynajmniej bez efektów morskiej choroby. Wielkość statku i komfort sprawia, że nie czuje się morza. Bardzo dobra organizacja parkingu dla samochodów. Gastronomia mogłaby powiększyć zakres oferty.

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Wyczekiwana podróż."

  Cyklon Zorbas pomieszał szyki wielu turystom. Nam też. W przeddzień podróży promy odwołane. Następnego dnia rano radosna wiadomość - płyniemy! Po 4 godzinach w portowej tawernie okazuje się, że jednak nie popłyniemy. Na szczęście udało się to następnego dnia. Prom fantastyczny!

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Nice trip"

  Nice trip

  Przeczytaj Więcej Zwiń

Alternatywne firmy i trasy