Ios do Tinos Prom

Ios Tinos trasa promowa laczy Cyklady z Cyklady i jest obecnie obslugiwana przez 2 operatorow. Sea Jets obsluguje do 12 razy w tygodniu z przeplynieciami trwajacymi okolo 2 godziny 50 minuty gdy Golden Star Ferries serwis operuje do 7 razy w tygodniu trwajacym od 3 godz 30 min.

To daje 19 przeplyniecia tydzien na trasie Ios Tinos pomiedzy Cyklady i Cyklady. Porownaj teraz i zdobadz najlepsza oferte odpowiednia dla twojej podrozy.

Ios - Tinos Armatorzy Promowi

  • Sea Jets
    • 12 przeprawy w tygodniu 2 godz 50 min
    • Uzyskaj cenę
  • Golden Star Ferries
    • 7 przeprawy w tygodniu 3 godz 30 min
    • Uzyskaj cenę

Ios Przewodnik

Ios jest grecka wyspa w grupie wysp Cyklad na Morzu Egejskim. Wyspa jest dość pagórkowata ze skałami prowadzącymi w dół do morza na większości stronach wyspy. Wyspa jest mniej więcej w połowie drogi między wyspami Naxos i Santorini. Port Ios znajduje się w północno-zachodniej części wyspy w niewielkiej odległości od miejscowości Chora. Z portu do miasta można dojechać autobusem lub pieszo, która będzie trwala okolo 15 minut. Wieś charakteryzuje się wąskimi ścieżkami i ulicami ktore w większości zostały już przejęte przez bary, restauracje, sklepy i kluby nocne, dla potrzeb turystów.

Na Ios można dotrzeć promem z portów w Pireusie i Rafina z czasem przejazdu między 4 1/2 godziny i 8 godzin w zależności od rodzaju promu. Ios jest także połączony do innych wysp Cyklad w miesiącach letnich.

Tinos Przewodnik

Greckie wyspy Tinos znajduje się w polnocnej czesci grupy wysp Cyklady na Morzu Egejskim. Tinos jest idealnym miejscem na rodzinne wakacje, gdzie plaze sa spokojne i piaszczysta, w otoczeniu wielu atrakcji turystycznych i zakwaterowania. Najbardziej tradycyjne wioski polozone sa w kraju i slyna z malowniczej architektury. Pyrgos jest najbardziej charakterystyczny wioska z dluga tradycją w marmuru rzezba.Wyspa jest rowniez specjalny lokalizacja dla Grekow, jak to jest w domu do kosciola Panagia (Virgin), uwazany za opiekuna kraju, z cudownym obrazem wewnatrz. Ten kosciol otrzymuje tysiące pielgrzymow przez caly rok, szczegolnie na 15 sierpnia.

Tinos jest podlaczony statkiem do portow w Pireusie i Rafina, a takze na wyspy Andros, Syros i Mykonos, i prawie wszystkie z wysp archipelagu Cykladow.