Mykonos do Pireus Prom

Mykonos Pireus trasa promowa laczy Cyklady z Ateny i jest obecnie obslugiwana przez 3 operatorow. Blue Star Ferries obsluguje swoje polaczenia do 7 razy tydzien, Sea Jets 7 razy tydzien & Hellenic Seaways posiada polaczenia do 2 razy tydzien.


Istnieje polaczenie 16 przeplyniec tydzien na polaczeniu Mykonos Pireus pomiedzy Cyklady i Ateny oraz z 3 operatorami do porownania, aby dostac najlepsza oferte dla twojej podrozy.

Mykonos do Pireus Alternatywny Prom

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Cyklady do Ateny.

Mykonos - Pireus Armatorzy Promowi

 • Blue Star Ferries
  • 7 Cotygodniowe Przeprawy 5 godz 15 min
  • Uzyskaj cenę
 • Sea Jets
  • 7 Cotygodniowe Przeprawy 2 godz 55 min
  • Uzyskaj cenę
 • Hellenic Seaways
  • 2 Cotygodniowe Przeprawy 3 godz 10 min
  • Uzyskaj cenę

Srednia cena Mykonos Pireus

Pokazane ceny reprezentuja srednia ceny zaplaconej w jedna strone przez naszych klientow. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Mykonos Pireus to samochod i 2 pasazerów.

Mykonos Przewodnik

Tworząc jedną z grupy wysp Cyklady, wyspa Mykonos leży między wyspami Tinos, Paros i Naxos. Główne miasto na wyspie, zwane także Mykonos (lub Chora dla mieszkańcow), ma charakterystyczna architekture dla Cyklad z jego białymi domami z niebieskimi oknami, bardzo wąskimi uliczkami i brukowanymi chodnikami, małymi białymi kapliczkami z niebieskimi kopułami. Wielu odwiedzających wybrać się na spacer przez Chora, stary port, Little Venice. Wyspa ma bogate życie nocne i jest czasem określane jako "Ibiza Grecji" w wyniku jego letniej sceny klubowej, która jest główną atrakcją dla tysięcy turystów rocznie.

Wyspa posiada dwa porty. Stary port Mykonos, gdzie promy pasażerskie przybijaja i Nowy Port Tourlos gdzie cumuja głównie statki wycieczkowe. Promy z Mykonos odplywaja do Pireusu i Rafina w Grecji kontynentalnej i na inne wyspy w archipelagu Cyklad, wysp Dodekanezu oraz na Krete.

Pireus Przewodnik

Greckie miasto i port w Pireusie jest głównym portem Grecji i jeden z największych w całym basenie Morza Śródziemnego. To ważne miasto i często uważane za przedmieścia Aten, która leży zaledwie kilka minut. Pireus Stał niczym hub dla sieci promowego w podróży dookoła Morza Egejskiego i ITS Chociaż wielkość sąsiedztwie Aten oznacza grupowanie Często łączy się to niepostrzeżenie z greckiej stolicy, ITS nadmorski oferuje zupełnie inny i charakterystyczny wygląd. Wielu odwiedzających Pireusie przekonają się, że najbardziej atrakcyjne część miasta leży wokół Manuel wschodnim kwartale, wraz Zarówno Mikrolimano Harbour i Zea Marina. Ta dzielnica nadmorska pełna jest nabrzeże restauracji, barów i klubów nocnych, a znacznie się poprawiły w czasie ostatnich Igrzysk Olimpijskich w Atenach, wraz ze stworzeniem pięknego portu przedniego promenadzie, z drzew i przechodzącej średniowiecznych murów miejskich, które oferują wgląd i historyczne informacje o bogatej przeszłości miasta.