Mykonos do Rafina Prom

Mykonos Rafina trasa promowa laczy Cyklady z Ateny i jest obecnie obslugiwana przez 4 operatorow. Cyclades Fast Ferries obsluguje swoje polaczenia do 3 razy dzien, Sea Jets 3 razy dzien, Hellenic Seaways 7 razy tydzien & Golden Star Ferries posiada polaczenia do 7 razy tydzien.


Istnieje polaczenie 56 przeplyniec tydzien na polaczeniu Mykonos Rafina pomiedzy Cyklady i Ateny oraz z 4 operatorami do porownania, aby dostac najlepsza oferte dla twojej podrozy.

Mykonos do Rafina Alternatywny Prom

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Cyklady do Ateny.

Mykonos - Rafina Armatorzy Promowi

 • Cyclades Fast Ferries
  • 3 Przeprawy Dziennie 4 godz 20 min
  • Uzyskaj cenę
 • Sea Jets
  • 3 Przeprawy Dziennie 2 godz 10 min
  • Uzyskaj cenę
 • Hellenic Seaways
  • 7 Cotygodniowe Przeprawy 2 godz 5 min
  • Uzyskaj cenę
 • Golden Star Ferries
  • 7 Cotygodniowe Przeprawy 2 godz 35 min
  • Uzyskaj cenę

Srednia cena Mykonos Rafina

Pokazane ceny reprezentuja srednia ceny zaplaconej w jedna strone przez naszych klientow. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Mykonos Rafina to samochod i 1 pasazer.

Mykonos Przewodnik

Tworząc jedną z grupy wysp Cyklady, wyspa Mykonos leży między wyspami Tinos, Paros i Naxos. Główne miasto na wyspie, zwane także Mykonos (lub Chora dla mieszkańcow), ma charakterystyczna architekture dla Cyklad z jego białymi domami z niebieskimi oknami, bardzo wąskimi uliczkami i brukowanymi chodnikami, małymi białymi kapliczkami z niebieskimi kopułami. Wielu odwiedzających wybrać się na spacer przez Chora, stary port, Little Venice. Wyspa ma bogate życie nocne i jest czasem określane jako "Ibiza Grecji" w wyniku jego letniej sceny klubowej, która jest główną atrakcją dla tysięcy turystów rocznie.

Wyspa posiada dwa porty. Stary port Mykonos, gdzie promy pasażerskie przybijaja i Nowy Port Tourlos gdzie cumuja głównie statki wycieczkowe. Promy z Mykonos odplywaja do Pireusu i Rafina w Grecji kontynentalnej i na inne wyspy w archipelagu Cyklad, wysp Dodekanezu oraz na Krete.

Rafina Przewodnik

Greckie miasto Rafina znajduje się na wschodnim wybrzeżu regionu Attyka, na wybrzeżu Morza Egejskiego. Rafina jest blisko do miasta od Artemida i Nea Makri i Atenach, stolicy Grecji, jest około 25 km na zachód.Miasto jest popularnym miejscem dla wielu Ateńczyków, którzy często jeżdżą do Rafina na posiłek w restauracji rybnych wyściełających port miasta. Dzienna catch może zobaczyć na łóżkach lodu na zewnątrz każdej restauracji.Bogata historia Rafina lub Arafinidon Alon jak to było znane w starożytności, ma swoje korzenie w czasach prehistorycznych, a dokładniej w czasach helleńskich wcześniej. Na południe od Rafina, na Askitario archeolodzy odkryli unikalny wazon z psem malowane na nim, która została datuje się na 2800 rpne W pobliżu portu odlewnia brązu odkryto i jest jednym z najstarszych w Europie sięga 1800 rpne

Po portu w Pireusie, port Rafina jest drugim co do wielkości w Attyce. Usługi promowe działające od portu wyruszają do południowej części Eubei i Cykladach.