COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Blue Star Ferries

Blue Star Ferries obsługuje wiele przepraw promowych łączących Grecję kontynentalną z licznymi wyspami oraz połączenia między tymi wyspami.

Blue Star Ferries połączenia portów kontynentalnej Pireusie, Rafina i Salonikach na Kretę, wyspy Cyklady, Dodekanez i Wyspy Egejskie North East.

Tak szybko, jak tylko wejdziesz na pokładzie statku Blue Star Ferries zdasz sobie sprawę, że gościnność jest integralną częścią ich filozofii.Ciepłe powitanie otrzymasz od załogi, do prędkości, z jaką będzie można poczuć się swobodnie w okolicy, wszystkie obszary zostały zaprojektowane, aby stworzyć najbardziej przyjemną atmosferę dla pasażera.

Z directferries.pl można znaleźć Blue Star Ferries rozkłady jazdy, taryfy i zakupic Blue Star Ferries bilety promowe. W stosownych przypadkach będzie mozna również porównac Blue Star Ferries z innymi firmami promowymi.

Wszystkie trasy Blue Star Ferries

Blue Star Ferries opinie klientów

 • "Super"

  Very good

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Opina"

  Bardzo dobry

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Referencja"

  Wszystko w najlepszym porządku. Bardzo czysto i generalnie OK. Był lekki poślizg czasowy, ale w granicach przyzwoitości biorąc pod uwagę wiatr na morzu.

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "`Naxos to Santorini"

  szybko, wygodnie, bez problemów

  Przeczytaj Więcej Zwiń

Alternatywne firmy i trasy