Prom Katapola do Schinoussa

Katapola Schinoussa polaczenie laczy Cyklady z Cyklady. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Blue Star Ferries. Polaczenie odbywa sie do 3 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 1 godzina 25 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Katapola Schinoussa zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Przewoźnicy Promowi - Katapola - Schinoussa

  • Blue Star Ferries
    • 3 przeprawy w tygodniu 1 godz 25 min
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Katapola Schinoussa

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Katapola Schinoussa to samochod + 2 pasażerów.

Schinoussa - Przewodnik

Grecka wyspa Schinoussa jest mała i odległa wyspa w centrum Morza Egejskiego. Znajduje się na południe od wyspy Naxos, Schinoussa należy do grupy Małe Cyklady wysp, wraz z Donoussa i Koufonissi Iraklia.Wyspa jest idealnym miejscem na spokojny, alternatywnych wakacji.Dzikich krajobrazu, wyizolowane plaże i relaksująca atmosfera urzec gości i tworzy idealne miejsce dla całkowitej prywatności. Obiektów turystycznych są nieliczne w Schinoussa ale wystarczy, aby zaspokoić dla ograniczonej liczby odwiedzających wyspę otrzymuje.Wody plaż na wyspie są krystalicznie czyste i przeważnie są dostępne na piechotę.Wyspa jest łatwo dostępny z wyspy Naxos i dlatego nie jest doskonałym miejscem na wycieczkę.Najważniejszy kościół w Schinoussa jest kościół Panagia Akathi w Chora, który jest uważany za patrona wyspy. Jest on zbudowany w tradycyjnej architektury Cyklad w kolorach niebieskim i białym, a stoi dumnie w środku wsi Schinoussa.