Anafi do Pireus Prom

Anafi Pireus trasa promowa laczy Cyklady z Ateny i jest obecnie obslugiwana przez 2 operatorow. Blue Star Ferries obsluguje do 1 razy w tygodniu z przeplynieciami trwajacymi okolo 10 godziny 45 minuty gdy Anek Lines serwis operuje do 2 razy w tygodniu trwajacym od 10 godz 20 min.

To daje 3 przeplyniecia tydzien na trasie Anafi Pireus pomiedzy Cyklady i Ateny. Porownaj teraz i zdobadz najlepsza oferte odpowiednia dla twojej podrozy.

Anafi - Pireus Armatorzy Promowi

  • Blue Star Ferries
    • 1 Przeprawy Tygodniowo 10 godz 45 min
    • Uzyskaj cenę
  • Anek Lines
    • 2 przeprawy w tygodniu 10 godz 20 min
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Anafi Pireus

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Anafi Pireus to samochod + 1 pasazer.

Anafi Przewodnik

Anafi jesta grecka wyspa w grupie wysp Cyklady i lezy na wschod od wyspy Thira (Santorini). Anafi jest wyspa odpowiednia na spacery. Przez stare sciezki i wokol stromych wzgorz, mozna spacerowac z jednej strony wyspy na druga. Najpopularniejsze plaze to Klisidi i Roukounas. Polwysep na wschodnim krancu wyspy jest zdominowany przez monolityczny szczyt Mt. Kalamos, ktory jest jednym z najwiekszych w regionie Morza Srodziemnego siegajacy 420m. Na szczycie znajduje sie kosciol Kalamiotissa, w duzej mierze odbudowany po trzesieniu ziemi w 1950 roku.

Anafi i Cyklady generalnie sa polaczone z portami w Pireusie i Rafina. Z Anafi mozna rowniez odwiedzic pobliskie wispy Cyklad tj. Ios, Santorini, Kimolos, Naksos, Paros i Milos. Istnieja rowniez polaczenia promowe na wyspy Kreta, Rodos, Dodekanez oraz Wschodnie wyspy Morza Egejskiego. Typowy czasy trwania podrozy na wyspe z Pireusu trwa miedzy 5-7 godzin promem lub 3,5-4,5 godziny promem typu Highspeed, w zaleznosci od ilosci przystankow w pobliskich portach.

Pireus Przewodnik

Greckie miasto i port w Pireusie jest głównym portem Grecji i jeden z największych w całym basenie Morza Śródziemnego. To ważne miasto i często uważane za przedmieścia Aten, która leży zaledwie kilka minut. Pireus Stał niczym hub dla sieci promowego w podróży dookoła Morza Egejskiego i ITS Chociaż wielkość sąsiedztwie Aten oznacza grupowanie Często łączy się to niepostrzeżenie z greckiej stolicy, ITS nadmorski oferuje zupełnie inny i charakterystyczny wygląd. Wielu odwiedzających Pireusie przekonają się, że najbardziej atrakcyjne część miasta leży wokół Manuel wschodnim kwartale, wraz Zarówno Mikrolimano Harbour i Zea Marina. Ta dzielnica nadmorska pełna jest nabrzeże restauracji, barów i klubów nocnych, a znacznie się poprawiły w czasie ostatnich Igrzysk Olimpijskich w Atenach, wraz ze stworzeniem pięknego portu przedniego promenadzie, z drzew i przechodzącej średniowiecznych murów miejskich, które oferują wgląd i historyczne informacje o bogatej przeszłości miasta.