Anafi do Paros Prom

Anafi Paros trasa promowa laczy Cyklady z Cyklady i jest obecnie obslugiwana przez 2 operatorow. Blue Star Ferries obsluguje do 1 razy w tygodniu z przeplynieciami trwajacymi okolo 6 godziny 15 minuty gdy Sea Jets serwis operuje do 2 razy w tygodniu trwajacym od 9 godz 10 min.

To daje 3 przeplyniecia tydzien na trasie Anafi Paros pomiedzy Cyklady i Cyklady. Porownaj teraz i zdobadz najlepsza oferte odpowiednia dla twojej podrozy.

Anafi - Paros Armatorzy Promowi

  • Blue Star Ferries
    • 1 Przeprawy Tygodniowo 6 godz 15 min
    • Uzyskaj cenę
  • Sea Jets
    • 2 przeprawy w tygodniu 9 godz 10 min
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Anafi Paros

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Anafi Paros to samochod + 2 pasazerów.

Anafi Przewodnik

Anafi jesta grecka wyspa w grupie wysp Cyklady i lezy na wschod od wyspy Thira (Santorini). Anafi jest wyspa odpowiednia na spacery. Przez stare sciezki i wokol stromych wzgorz, mozna spacerowac z jednej strony wyspy na druga. Najpopularniejsze plaze to Klisidi i Roukounas. Polwysep na wschodnim krancu wyspy jest zdominowany przez monolityczny szczyt Mt. Kalamos, ktory jest jednym z najwiekszych w regionie Morza Srodziemnego siegajacy 420m. Na szczycie znajduje sie kosciol Kalamiotissa, w duzej mierze odbudowany po trzesieniu ziemi w 1950 roku.

Anafi i Cyklady generalnie sa polaczone z portami w Pireusie i Rafina. Z Anafi mozna rowniez odwiedzic pobliskie wispy Cyklad tj. Ios, Santorini, Kimolos, Naksos, Paros i Milos. Istnieja rowniez polaczenia promowe na wyspy Kreta, Rodos, Dodekanez oraz Wschodnie wyspy Morza Egejskiego. Typowy czasy trwania podrozy na wyspe z Pireusu trwa miedzy 5-7 godzin promem lub 3,5-4,5 godziny promem typu Highspeed, w zaleznosci od ilosci przystankow w pobliskich portach.

Paros Przewodnik

Greckie wyspy Paros jest częścią grupy wysp Cyklady na Morzu Egejskim. Jest to bardzo popularne miejsce na wakacje i jest tylko o krok od wyspy Naxos, około jednej godziny promem. Paros zyskał reputację bardzo przytulny przyjaznego wyspę. Jest to druga największa z wysp Cyklady i jest pełen atrakcji dla każdego jakości. Goście Paros będą mogli uczestniczyć na sporty wodne, korzystać z greckich tawern podszewka nadmorską Parikia, i zwiedzić kościół Panagia Ekatantapiliani, który jest znany sięgają tak jak 326 AD. Istnieje wiele plaż na anche Paros: takich jak Agia Irini, Farangas, Kato i Logaras.

Port wyspy jest w Parikia i gospodarze zarówno konwencjonalnych, promy i szybkich promów. Generalnie do Pireusu odpływają promy i inne wyspy archipelagu Cyklady.