Kavala do Limnos Prom

Kavala Limnos polaczenie laczy Grecja z Wyspy Egejskie. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Hellenic Seaways. Polaczenie odbywa sie do 7 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 3 godziny.

Dlugosc przeplyniecia Kavala Limnos zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Kavala - Limnos Armatorzy Promowi

  • Hellenic Seaways
    • 7 Cotygodniowe Przeprawy 3 godz
    • Uzyskaj cenę

Srednia cena Kavala Limnos

Pokazane ceny reprezentuja srednia ceny zaplaconej w jedna strone przez naszych klientow. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Kavala Limnos to samochod i 2 pasazerów.

Kavala Przewodnik

Kavala to miasto i główny port morski wschodniej Macedonii położony jest w północnej Grecji. Miasto położone jest w Zatoce Kawala naprzeciwko wyspy Thasos i jest około 160 kilometrów od Saloniki, 37 km od Dramatu i 56 km od Xanthi. Miasto ma bogatą historię i istnieje wiele rzeczy do zobaczenia i zrobienia. Zamek Kawala dominuje górną część półwyspu, gdzie stare miasto było zbudowane. Podczas okresu bizantyjskiego i później, powtarzające się prace odbudowy i naprawy fortyfikacji zostały wykonane przez Bizantyjczyków, Wenecjan i Turków. Każdy okres w najnowszej historii pozostawił ślady na ścianach. Zamek (cytadela) w obecnej formie powstał w pierwszym kwartale 15 wieku na fundamentach z okresu bizantyjskiego. Inne zabytki to Kamares (stary akwedukt), który został zbudowany w rzymskim / bizantyjskim okresie, Imaret i dom Mehmet Ali w Rynku Starego Miasta.

Z portu miasta odplywaja promy do Agios Efstratios, Lemnos, Lavrio, Kirikos, Chios, Karlovassi, Psara, Vathi i Mityleny.