Mykonos do Naksos Prom

Mykonos Naksos trasa promowa laczy Cyklady z Cyklady i jest obecnie obslugiwana przez 4 operatorow. Cyclades Fast Ferries obsluguje swoje polaczenia do 7 razy tydzien, Sea Jets 6 razy dzien, Hellenic Seaways 7 razy tydzien & Golden Star Ferries posiada polaczenia do 7 razy tydzien.


Istnieje polaczenie 63 przeplyniec tydzien na polaczeniu Mykonos Naksos pomiedzy Cyklady i Cyklady oraz z 4 operatorami do porownania, aby dostac najlepsza oferte dla twojej podrozy.

Mykonos - Naksos Armatorzy Promowi

 • Cyclades Fast Ferries
  • 7 Cotygodniowe Przeprawy 1 godz 20 min
  • Uzyskaj cenę
 • Sea Jets
  • 6 Przeprawy Dziennie 35 min
  • Uzyskaj cenę
 • Hellenic Seaways
  • 7 Cotygodniowe Przeprawy 45 min
  • Uzyskaj cenę
 • Golden Star Ferries
  • 7 Cotygodniowe Przeprawy 1 godz 40 min
  • Uzyskaj cenę

Srednia cena Mykonos Naksos

Pokazane ceny reprezentuja srednia ceny zaplaconej w jedna strone przez naszych klientow. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Mykonos Naksos to samochod i 2 pasazerów.

Mykonos Przewodnik

Tworząc jedną z grupy wysp Cyklady, wyspa Mykonos leży między wyspami Tinos, Paros i Naxos. Główne miasto na wyspie, zwane także Mykonos (lub Chora dla mieszkańcow), ma charakterystyczna architekture dla Cyklad z jego białymi domami z niebieskimi oknami, bardzo wąskimi uliczkami i brukowanymi chodnikami, małymi białymi kapliczkami z niebieskimi kopułami. Wielu odwiedzających wybrać się na spacer przez Chora, stary port, Little Venice. Wyspa ma bogate życie nocne i jest czasem określane jako "Ibiza Grecji" w wyniku jego letniej sceny klubowej, która jest główną atrakcją dla tysięcy turystów rocznie.

Wyspa posiada dwa porty. Stary port Mykonos, gdzie promy pasażerskie przybijaja i Nowy Port Tourlos gdzie cumuja głównie statki wycieczkowe. Promy z Mykonos odplywaja do Pireusu i Rafina w Grecji kontynentalnej i na inne wyspy w archipelagu Cyklad, wysp Dodekanezu oraz na Krete.

Naksos Przewodnik

Na greckiej wyspie Naxos znajduje się na Morzu Egejskim i jest częścią grupy Cyklady wysp. Jest to wyspa kultury, z wieloma elementami klasycznej Grecji Oczywiście jest obecny. Z biegiem lat, wygląd Naxos Czy anche być zdominowane przez ITS Bizancjum, Franków i weneckie przeszłości, z których wszystkie zostały pozostawione coś zupełnie wyjątkowy i inny. Naxos Czy Szczególnie podatny grunt i daje ogromne plony obu oliwki i winogrona, a jego własna wina Stał Naxian coś specjalność wyspy. Z urokliwych górskich wiosek, wspaniałe plaże i niekończące się greckim słońcem, to łatwo zrozumieć, dlaczego wyspa stała się tak popularna.

Jest o wiele więcej do Naxos od plaż i wybrzeża, z szeregiem atrakcji przyrodniczych można znaleźć wokół historycznego centrum Hory,: takie jak jego zamku weneckiego i Tragaea obrębie regionu i jego licznych urokliwych wiosek. Filoti jest największym ze wszystkich wiosek W ramach Tragaea i stoi obok Góry Zeusa. Inną godną uwagi górska wioska na Naxos jest Apiranthos, obok góry Fanari, gdzie proste architektury greckiej i trio muzea czekają. Wędrówka jest popularną rozrywką w górach, z liczbą zalecanych tras dostępnych ubraniowy wszystkie umiejętności.

Port wyspy jest położony w Chora anche. Z portu odpływają promy do Pireus (Ateny) i do innych wysp na Cykladach.