Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony
Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Jak dostać się do portu w Folegandros?

  • Folegandros - Noclegi

    Jeśli zamierzasz spędzić noc w lub w pobliżu portu Folegandros przed lub po podróży lub jeżeli szukasz zakwaterowania na czas całego pobytu, prosimy odwiedzić naszą stronę Folegandros - Noclegi z najlepszymi cenami i z największym wyborem noclegów online!

Folegandros - Rozkłady

Folegandros - Przewodnik

Folegandros - Przewodnik

Folegandros jest małą grecką wyspą na Morzu Egejskim. Razem z wyspami Sikinos, Ios, Anafi i Santoryn tworzy południową część archipelagu Cykladów. Krajobraz Folegandros jest zróżnicowany. Na wyspie znajdują sie liczne wysokie klify dochodzące nawet do 200 m(n.p.m), na jednym z takich klifów została zbudowana stolica wyspy Chora. Główny port znajduje się w osadzie o nazwie Karavostasis, natomiast w mieście Ano Meira działa niewielkie muzeum lokalnego folkloru. Podobnie jak inne greckie wyspy tak też Foleganfros ma idealne warunki do rozwoju turystyki. Wyspa od lat znajduje się w ścisłych rankingach dotyczących czystości wody w morzu, a plaże na wyspie należą do 10 najlepszych plaż świata według telewizji Travel Chanel.

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.