Naksos
Katapola
Promy do Cyklady
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Prom Naksos Katapola

Trasa promowa Naksos Katapola łączy Cyklady z Cyklady i jest obecnie obsługiwana przez 3 przewoźników. Blue Star Ferries obsługuje swoje połączenia do 8 razy tydzien, SeaJets 14 razy tydzien & Small Cyclades Lines posiada polaczenia do 6 razy tydzien.


Porównaj ceny i kup bilet na jedno z 28 połączeń promowych tydzien na trasie Naksos Katapola pomiędzy Cyklady i Cyklady.

Naksos do Katapola - Prom Alternatywny

Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Najczesciej zadawane pytania

Jak długo płynie prom z Naksos do Katapola?

Czas przeprawy promowej z Naksos do Katapola wynosi około 2h 16m. Czas przeprawy promowej może się różnić w zależności od sezonu, zobacz naszą wyszukiwarkę ofert, aby porównać bilety z Naksos do Katapola i sprawdzić dostępność.

Ile kosztuje prom z Naksos do Katapola?

Cena promu z Naksos do Katapola może się różnić w zależności od sezonu. Średnia cena za prom z Naksos do Katapola wynosi 85 €. Cena nie obejmuje opłat rezerwacyjnych.

Jakie firmy promowe kursują pomiędzy Naksos a Katapola?

Istnieje 3 popularnych operatorów promowych dla Naksos do Katapola. Są to
  • Blue Star Ferries
  • SeaJets
  • Small Cyclades Lines

Jak mogę zarezerwować bilety promowe z Naksos do Katapola?

Zarezerwuj promy z Naksos do Katapola poprzez naszą wyszukiwarkę ofert i sprawdź naszą stronę z ofertami, aby zobaczyć najnowsze oferty promowe.

Jak daleko jest Katapola od Naksos?

Odległość pomiędzy Naksos a Katapola wynosi około 33 mil morskich.

Naksos - Przewodnik

Grecka wyspa Naxos jest częścią grupy Cyklad leżących na Morzu Egejskim. Naksos, lub Chora, jest największym miastem wyspy i stolicą i ma zbudowany amfiteatr na zachodnim wybrzeżu wyspy. Jest także domem dla jednego z największych portów na Morzu Egejskim. Miasto jest popularne wśród turystów, w rezultacie jest wiele barów, restauracji i kawiarni. Mała wyspa Palatia, która rozciąga się od lądu Naxos, jest godłem miasta. Położony na małej wyspie jest Portara, która jest zabytkiem przypominający drzwi stojącego samotnie, bez żadnych ścian dołączonych do zadnej ze stron.

Wyspa jest również znana z produkcji żywności i ziemniakow Naxos, wina, Kitron likieru, oraz ser o nazwie Graviera. Istnieje wiele restauracji znajdujących się na całej wyspie serwujące lokalne produkty.

Z portu odpływają promy na wyspy Pireus (Ateny) i do innych wysp na Cykladach.


Katapola - Przewodnik

Grecka wyspa Amorgos położony jest we wschodniej części grupy Cyklady wysp i jest najbliższa wyspa Dodekanezu. Ze względu na położenie Amorgos naprzeciwko dawnych plażach miast Jońskie, takich jak Militos, Alikarnassos i Ephesos, stał się jednym z pierwszych miejsc, z których Jonowie przejść by Cykladach i na Grecji kontynentalnej.Spektakularny Klasztor Panagia Hozoviotissa położony jest na klifie, na północny wschód od Chora. Został wybudowany na początku drugiego tysiąclecia w celu ochrony ikony religijne, sięga do 812, przed intruzami.Ikona pozostaje na widok publiczny wewnątrz klasztoru.

Katapola jest głównym portem wyspy i jest domem dla słynnego kościoła Katapoliani, który jest zbudowany na szczycie starożytnej świątyni poświęconej Apollo. Z miejskiego portu istnieją regularne połączenia promowe do portu w Pireusie z czasu między 7 - 9 godzin na promu, konwencjonalnego w zależności od trasy i 4 - 5 godzin z szybkiego promu.Wyspa ma również połączenia promowe do reszty Cyklady, Dodekanez wysp i wyspie Astypalaia.


Naksos do Katapola Rozkłady promów

Harmonogramy promów między 17/06/2024 a 23.06.2024.


Operator Czas wypłynięcia Czas przybycia Czas trwania Dni Żeglarstwa
SeaJets 09:00 13:35 4 godziny 35 minuty Codzienność
SeaJets 11:50 13:10 1 godzina 20 minuty Codzienność
Blue Star Ferries 12:10 15:10 3 godziny pon., śr., pt.
Blue Star Ferries 13:25 15:00 1 godzina 35 minuty pon., wt., czw., sob., niedz.
Small Cyclades Lines 14:30 18:25 3 godziny 55 minuty wt., czw., sob.
Small Cyclades Lines 14:30 20:50 6 godziny 20 minuty śr., pt., niedz.

Na pokładzie promów

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.