Naksos do Aegiali Prom

Naksos Aegiali polaczenie laczy Cyklady z Cyklady. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Blue Star Ferries. Polaczenie odbywa sie do 4 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 2 godziny 5 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Naksos Aegiali zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Naksos do Aegiali Alternatywny Prom

Naksos - Aegiali Armatorzy Promowi

  • Blue Star Ferries
    • 4 Cotygodniowe Przeprawy 2 godz 5 min
    • Uzyskaj cenę

Srednia cena Naksos Aegiali

Pokazane ceny reprezentuja srednia ceny zaplaconej w jedna strone przez naszych klientow. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Naksos Aegiali to samochod i 2 pasazerów.

Naksos Przewodnik

Grecka wyspa Naxos jest częścią grupy Cyklad leżących na Morzu Egejskim. Naksos, lub Chora, jest największym miastem wyspy i stolicą i ma zbudowany amfiteatr na zachodnim wybrzeżu wyspy. Jest także domem dla jednego z największych portów na Morzu Egejskim. Miasto jest popularne wśród turystów, w rezultacie jest wiele barów, restauracji i kawiarni. Mała wyspa Palatia, która rozciąga się od lądu Naxos, jest godłem miasta. Położony na małej wyspie jest Portara, która jest zabytkiem przypominający drzwi stojącego samotnie, bez żadnych ścian dołączonych do zadnej ze stron.

Wyspa jest również znana z produkcji żywności i ziemniakow Naxos, wina, Kitron likieru, oraz ser o nazwie Graviera. Istnieje wiele restauracji znajdujących się na całej wyspie serwujące lokalne produkty.

Z portu odpływają promy na wyspy Pireus (Ateny) i do innych wysp na Cykladach.