Katapola do Naksos Prom

Katapola Naksos trasa promowa laczy Cyklady z Cyklady i jest obecnie obslugiwana przez 3 operatorow. Blue Star Ferries obsluguje swoje polaczenia do 3 razy tydzien, Sea Jets 4 razy tydzien & Hellenic Seaways posiada polaczenia do 5 razy tydzien.


Istnieje polaczenie 12 przeplyniec tydzien na polaczeniu Katapola Naksos pomiedzy Cyklady i Cyklady oraz z 3 operatorami do porownania, aby dostac najlepsza oferte dla twojej podrozy.

Katapola do Naksos Alternatywny Prom

Katapola - Naksos Armatorzy Promowi

 • Blue Star Ferries
  • 3 przeprawy w tygodniu 3 godz
  • Uzyskaj cenę
 • Sea Jets
  • 4 przeprawy w tygodniu 1 godz 15 min
  • Uzyskaj cenę
 • Hellenic Seaways
  • 5 przeprawy w tygodniu 1 godz 45 min
  • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Katapola Naksos

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Katapola Naksos to samochod + 2 pasazerów.

Naksos Przewodnik

Na greckiej wyspie Naxos znajduje się na Morzu Egejskim i jest częścią grupy Cyklady wysp. Jest to wyspa kultury, z wieloma elementami klasycznej Grecji Oczywiście jest obecny. Z biegiem lat, wygląd Naxos Czy anche być zdominowane przez ITS Bizancjum, Franków i weneckie przeszłości, z których wszystkie zostały pozostawione coś zupełnie wyjątkowy i inny. Naxos Czy Szczególnie podatny grunt i daje ogromne plony obu oliwki i winogrona, a jego własna wina Stał Naxian coś specjalność wyspy. Z urokliwych górskich wiosek, wspaniałe plaże i niekończące się greckim słońcem, to łatwo zrozumieć, dlaczego wyspa stała się tak popularna.

Jest o wiele więcej do Naxos od plaż i wybrzeża, z szeregiem atrakcji przyrodniczych można znaleźć wokół historycznego centrum Hory,: takie jak jego zamku weneckiego i Tragaea obrębie regionu i jego licznych urokliwych wiosek. Filoti jest największym ze wszystkich wiosek W ramach Tragaea i stoi obok Góry Zeusa. Inną godną uwagi górska wioska na Naxos jest Apiranthos, obok góry Fanari, gdzie proste architektury greckiej i trio muzea czekają. Wędrówka jest popularną rozrywką w górach, z liczbą zalecanych tras dostępnych ubraniowy wszystkie umiejętności.

Port wyspy jest położony w Chora anche. Z portu odpływają promy do Pireus (Ateny) i do innych wysp na Cykladach.