Paros do Pireus Prom

Paros Pireus trasa promowa laczy Cyklady z Ateny i jest obecnie obslugiwana przez 3 operatorow. Blue Star Ferries obsluguje swoje polaczenia do 14 razy tydzien, Sea Jets 7 razy tydzien & Hellenic Seaways posiada polaczenia do 9 razy tydzien.


Istnieje polaczenie 30 przeplyniec tydzien na polaczeniu Paros Pireus pomiedzy Cyklady i Ateny oraz z 3 operatorami do porownania, aby dostac najlepsza oferte dla twojej podrozy.

Paros do Pireus Alternatywny Prom

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Cyklady do Ateny.

Paros - Pireus Armatorzy Promowi

 • Blue Star Ferries
  • 14 Cotygodniowe Przeprawy 4 godz
  • Uzyskaj cenę
 • Sea Jets
  • 7 Cotygodniowe Przeprawy 2 godz 40 min
  • Uzyskaj cenę
 • Hellenic Seaways
  • 9 Cotygodniowe Przeprawy 3 godz
  • Uzyskaj cenę

Srednia cena Paros Pireus

Pokazane ceny reprezentuja srednia ceny zaplaconej w jedna strone przez naszych klientow. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Paros Pireus to samochod i 2 pasazerów.

Paros Przewodnik

Paros to grecka wyspa położona w środkowej części Morza Egejskiego. Paros leży na zachód od wyspy Naxos. Paros jest około 160 km na południowy wschód od Pireus. Historycznie, wyspa znana z drobnego białego marmuru, która dała początek terminowi "Parian", aby opisać marmur lub porcelany o podobnych cechach. Dzisiaj, opuszczone kamieniołomy marmuru i kopalnie znajdują się na wyspie, ale przede wszystkim Paros znany jest jako popularna atrakcja turystyczna. Parikia, stolica Paros, to piękna wieś Cyklad z bielonymi domami sześciennymi i imponujące neoklasycznej rezydencji. Dobrze zachowany 13 wieczny wenecki zamek stoi dumnie na wzgórzu w centrum wsi oferując niesamowity widok na Parikii. W stolicy można także podziwiać zabytek kościelny, 6 wieku kościół Panagia Ekatontapyliani, zwany także Katapoliani.

Port na wyspie jest również w Parikia i wydaje zarówno konwencjonalne promy jak i szybkie. Promy odplywaja do Pireusu i na inne wyspy na Cykladach.

Pireus Przewodnik

Greckie miasto i port w Pireusie jest głównym portem Grecji i jeden z największych w całym basenie Morza Śródziemnego. To ważne miasto i często uważane za przedmieścia Aten, która leży zaledwie kilka minut. Pireus Stał niczym hub dla sieci promowego w podróży dookoła Morza Egejskiego i ITS Chociaż wielkość sąsiedztwie Aten oznacza grupowanie Często łączy się to niepostrzeżenie z greckiej stolicy, ITS nadmorski oferuje zupełnie inny i charakterystyczny wygląd. Wielu odwiedzających Pireusie przekonają się, że najbardziej atrakcyjne część miasta leży wokół Manuel wschodnim kwartale, wraz Zarówno Mikrolimano Harbour i Zea Marina. Ta dzielnica nadmorska pełna jest nabrzeże restauracji, barów i klubów nocnych, a znacznie się poprawiły w czasie ostatnich Igrzysk Olimpijskich w Atenach, wraz ze stworzeniem pięknego portu przedniego promenadzie, z drzew i przechodzącej średniowiecznych murów miejskich, które oferują wgląd i historyczne informacje o bogatej przeszłości miasta.