Ermioni do Poros Prom

Ermioni Poros polaczenie laczy Grecja z Wyspy Sarońskie. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Hellenic Seaways. Polaczenie odbywa sie do 21 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 1 godzina.

Dlugosc przeplyniecia Ermioni Poros zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Ermioni do Poros Alternatywny Prom

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Grecja na Wyspy Sarońskie.

Ermioni - Poros Armatorzy Promowi

  • Hellenic Seaways
    • 3 Przeprawy Dziennie 1 godz
    • Uzyskaj cenę

Srednia cena Ermioni Poros

Pokazane ceny reprezentuja srednia cene w jedna strone zaplacona przez naszych klientow na tej trasie. Ceny podane sa od osoby.

Ermioni Przewodnik

Ermioni jest popularnym ośrodkiem turystycznym i małym miasteczkiem portowym w Argolis, Peloponez w Grecji. Miasto położone jest w południowo-wschodniej Argolis, naprzeciwko wyspy Hydry i Dorkos. Stare Miasto wznosi się na wzgórzu, z pięknym widokiem na pobliskie wyspy i żyzna równina bogata w granaty, owoców cytrusowych i gajów oliwnych. Poniżej północna Zatoka tworzy naturalny port dla ruchliwego małego portu, gdzie można zobaczyć rybaków czyszczących swoje sieci i małe sklepy oraz kawiarnie. Mandraki oferuje duży wybór nabrzeżnych restauracji, barów i bocznych tradycyjnych z ośmiornicami wiszącymi na zewnątrz do wyschnięcia na słońcu.

Teren jest stale zamieszkany, co najmniej od czasów Homera. Podczas klasycznej epoki był znany ze swoich stoczni, a także z produkcji porfiry, bardzo ważnego czerwonego barwnika, który był używany do barwienia mundurow wielu armii, w tym Aleksandra Wielkiego.

Ermioni jest połączony promem z Pireusuem.