Prom Porto Heli do Poros

Porto Heli Poros polaczenie laczy Grecja z Wyspy Sarońskie. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Hellenic Seaways. Polaczenie odbywa sie do 14 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 1 godzina 20 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Porto Heli Poros zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Przewoźnicy Promowi - Porto Heli - Poros

  • Hellenic Seaways
    • 14 przeprawy w tygodniu 1 godz 20 min
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Porto Heli Poros

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Porto Heli Poros to samochod + 1 pasażer.

Porto Heli - Przewodnik

Porto Heli (lub Portocheli lub Porto Cheli) to miejscowość wypoczynkowa położona w południowo-wschodniej części Argolidzie w Grecji. Miasto leży w zatoce Argolickiej, około 6 km na południe od Kranidi i 40 km na południowy wschód od Nafplio. Port miasta jest częstym miejscem do cumowania dla łodzi rybackich i jachtów w okresie letnim, co daje Portocheli kosmopolityczna atmosfere. Istnieje kilka zorganizowanych plaż w mieście, ale w większości są małe zaciszne zatoczki z relaksująca atmosfera. Częste miejsce dla rodzin, region ten staje się często odwiedzanym przez Ateńczyków. Lokalizacja jest dogodna do podróży samochodem do starożytnego Epidauros, Poros, Ermioni, Mykeny i Nafplion.

Zatoka Argolidzka to zatoka Morza Egejskiego, przy wschodnim wybrzeżu Peloponezu, Grecji. Ma około 50 km długości i 30 km szerokości z głównego portu, Nafplio, położony w jej północno zachodnim krańcu. Przy wejściu do zatoki jest wyspa Spetses. Ta przepaść i jej wyspy są czasem połączone z Sarońską i Wyspy Sarońskie, w wyniku nazwie Argo-Zatoka Sarońska i Wyspy Argo-Sarońskie.

Istnieją połączenia promowe z Portocheli na wyspy Spetses i Poros, Hydra, i do Ermioni i Pireusu.