Hydra do Pireus Prom

Hydra Pireus polaczenie laczy Wyspy Sarońskie z Ateny. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Hellenic Seaways. Polaczenie odbywa sie do 42 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 1 godzina 5 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Hydra Pireus zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Hydra do Pireus Alternatywny Prom

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Wyspy Sarońskie do Ateny.

Hydra - Pireus Armatorzy Promowi

  • Hellenic Seaways
    • 6 Przeprawy Dziennie 1 godz 5 min
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Hydra Pireus

Pokazane ceny reprezentuja srednia cene w jedna strone zaplacona przez naszych klientow na tej trasie. Ceny podane sa od osoby.

Hydra Przewodnik

Hydra znajduje się w grupie wysp greckich Sarońskich na Morzu Egejskim. Wyspa jest oddzielona od Peloponezu wąskim paskiem wody. Nazwa wyspy pochodzi od greckiego słowa dla wody, która odnosi się do naturalnych źródeł znajdujących się na wyspie. Główne miasto na wyspie to Hydra Port i jak sama nazwa wskazuje miasto posiada port, który gnieździ się wśród rynków, restauracji, sklepów i galerii, które zaspokajają turystow.

Samochody i motocykle są zabronione na wyspie i główny środkek transportu to taksówki wodne i osły! JaWyspa jest stosunkowo malo zaludniona wiec wiekszosc ludzi chodzi na pieszo.

Są codziennie "Latajace Delfiny" i katamarany, rozpoczynające swoja trase w Pireusie w Atenach do Hydry. Podróż trwa mniej więcej 1 godzine i 3 - 3,5 godziny konwencjonalnymi promami. Hydra jest również połączony z resztą wyspy Zatokę Sarońską oraz z Porto Cheli.

Pireus Przewodnik

Greckie miasto i port w Pireusie jest głównym portem Grecji i jeden z największych w całym basenie Morza Śródziemnego. To ważne miasto i często uważane za przedmieścia Aten, która leży zaledwie kilka minut. Pireus Stał niczym hub dla sieci promowego w podróży dookoła Morza Egejskiego i ITS Chociaż wielkość sąsiedztwie Aten oznacza grupowanie Często łączy się to niepostrzeżenie z greckiej stolicy, ITS nadmorski oferuje zupełnie inny i charakterystyczny wygląd. Wielu odwiedzających Pireusie przekonają się, że najbardziej atrakcyjne część miasta leży wokół Manuel wschodnim kwartale, wraz Zarówno Mikrolimano Harbour i Zea Marina. Ta dzielnica nadmorska pełna jest nabrzeże restauracji, barów i klubów nocnych, a znacznie się poprawiły w czasie ostatnich Igrzysk Olimpijskich w Atenach, wraz ze stworzeniem pięknego portu przedniego promenadzie, z drzew i przechodzącej średniowiecznych murów miejskich, które oferują wgląd i historyczne informacje o bogatej przeszłości miasta.