Katapola
Koufonissi
Promy do Cyklady
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Prom Katapola Koufonissi

Trasa promowa Katapola Koufonissi łączy Cyklady z Cyklady i jest obecnie obsługiwana przez 3 przewoźników. Blue Star Ferries obsługuje swoje połączenia do 8 razy tydzien, SeaJets 7 razy tydzien & Small Cyclades Lines posiada polaczenia do 6 razy tydzien.


Porównaj ceny i kup bilet na jedno z 21 połączeń promowych tydzien na trasie Katapola Koufonissi pomiędzy Cyklady i Cyklady.

Katapola do Koufonissi - Prom Alternatywny

Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Najczesciej zadawane pytania

Jak długo płynie prom z Katapola do Koufonissi?

Czas przeprawy promowej z Katapola do Koufonissi wynosi około 46m. Czas przeprawy promowej może się różnić w zależności od sezonu, zobacz naszą wyszukiwarkę ofert, aby porównać bilety z Katapola do Koufonissi i sprawdzić dostępność.

Ile kosztuje prom z Katapola do Koufonissi?

Cena promu z Katapola do Koufonissi może się różnić w zależności od sezonu. Średnia cena za prom z Katapola do Koufonissi wynosi 47 €. Cena nie obejmuje opłat rezerwacyjnych.

Jakie firmy promowe kursują pomiędzy Katapola a Koufonissi?

Istnieje 3 popularnych operatorów promowych dla Katapola do Koufonissi. Są to
  • Blue Star Ferries
  • SeaJets
  • Small Cyclades Lines

Jak mogę zarezerwować bilety promowe z Katapola do Koufonissi?

Zarezerwuj promy z Katapola do Koufonissi poprzez naszą wyszukiwarkę ofert i sprawdź naszą stronę z ofertami, aby zobaczyć najnowsze oferty promowe.

Jak daleko jest Koufonissi od Katapola?

Odległość pomiędzy Katapola a Koufonissi wynosi około 16 mil morskich.

Katapola - Przewodnik

Katapola to wieś i port na wyspie Amorgos, greckiej wyspie z grupy wysp Cyklad i to najbliższa tej grupy do sąsiednich wysp archipelagu Dodekanezu. Katapola to długa i wąska wioska z zaledwie kilkoma ulicami. Większość domów w wiosce znajdują się o rzut kamieniem od brzegu. Wzdłuż zatoki odwiedzający znajdą kilka tawern, kawiarni i barów, gdzie można spokojnie zjesc obiad i podziwiać widoki. Najlepsza plaża najbliżej wsi to Maltezi , która jest w odległości krótkiego spaceru od wioski.

Katapola posiada regularne połączenia promowe z portem w Pireusie z a podróż trwa między 7 - 9 godzin na promie konwencjonalnym w zależności od trasy, oraz 4 - 5 godzin na szybkim promie. Wyspa ma również połączenia promowe do reszty Cyklad, wysp Dodekanezu i Astypalaia wyspy.


Koufonissi - Przewodnik

Grecka wyspa Kufonisi składa się z dwóch wysp, i znajduje się na wschód od wyspy Naxos i na zachód od wyspy Amorgos. Wysepki są nazywane Pano Koufonisi i Kato Koufonisi, i są one oddzielone wąską 200 m szerokości cieśniny. Zostały one nazwane koufonisia, ze względu na duże jaskinie, które dały wrażenie, piratów, którzy oglądali je z daleka, że wyspy były pusta! W pobliżu goście zobaczą bezludnej wyspie Kierosaktóra została wyznaczony jako archeologicznym pod ochroną, jako główne Cyklad artefakty zostały odkopali tam wiele razy.

Z dwóch wysepek, które tworzą Koufonissi, Pano Koufonisi jest tylko jeden, który jest zamieszkany.Wyspa jest ulubionym miejscem dla turystów, którzy chcą po prostu odpocząć na piasku złociste plaże chronionej lub wzdłuż niewielkich naturalnych basenów z turkusowych wód lub do uczty w oryginalnym "wyspy" z tak świeże owoce morza od morza.


Katapola do Koufonissi Rozkłady promów

Harmonogramy promów między 10/06/2024 a 16.06.2024.


Operator Czas wypłynięcia Czas przybycia Czas trwania Dni Żeglarstwa
Small Cyclades Lines 07:00 10:30 3 godziny 30 minuty śr., pt., niedz.
Small Cyclades Lines 08:20 09:30 1 godzina 10 minuty wt., czw., sob.
SeaJets 13:45 14:15 30 minuty pon., śr., czw., pt., sob., niedz.
Blue Star Ferries 15:15 15:55 40 minuty pon., wt., czw., sob., niedz.
Blue Star Ferries 19:00 19:40 40 minuty pon., śr., pt.

Na pokładzie promów

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.