Prom Thira do Pireus

Trasa promowa Thira Pireus łączy Cyklady z Ateny i jest obecnie obsługiwana przez 6 przewoźników. Minoan Lines obsługuje swoje połączenia do 3 razy tydzien, Blue Star Ferries 14 razy tydzien, Anek Lines 2 razy tydzien, Cyclades Fast Ferries 3 razy tydzien, Zante Ferries 2 razy tydzien & SeaJets posiada polaczenia do 14 razy tydzien.


Porównaj ceny i kup bilet na jedno z 38 połączeń promowych tydzien na trasie Thira Pireus pomiędzy Cyklady i Ateny.

Przewoźnicy Promowi - Thira - Pireus

Średnia cena promu Thira Pireus

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Thira Pireus to samochod + 2 pasażerów.

Pireus - Przewodnik

Greckie miasto i port w Pireusie jest głównym portem Grecji i jeden z największych w całym basenie Morza Śródziemnego. To ważne miasto i często uważane za przedmieścia Aten, która leży zaledwie kilka minut. Pireus Stał niczym hub dla sieci promowego w podróży dookoła Morza Egejskiego i ITS Chociaż wielkość sąsiedztwie Aten oznacza grupowanie Często łączy się to niepostrzeżenie z greckiej stolicy, ITS nadmorski oferuje zupełnie inny i charakterystyczny wygląd. Wielu odwiedzających Pireusie przekonają się, że najbardziej atrakcyjne część miasta leży wokół Manuel wschodnim kwartale, wraz Zarówno Mikrolimano Harbour i Zea Marina. Ta dzielnica nadmorska pełna jest nabrzeże restauracji, barów i klubów nocnych, a znacznie się poprawiły w czasie ostatnich Igrzysk Olimpijskich w Atenach, wraz ze stworzeniem pięknego portu przedniego promenadzie, z drzew i przechodzącej średniowiecznych murów miejskich, które oferują wgląd i historyczne informacje o bogatej przeszłości miasta.