COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Thira - Pireus jest jedną z naszych najpopularniejszych tras i w czasie sezonu bilety szybko się wyprzedają
Rada. Nie czekaj, aż będzie za późno! Zarezerwuj teraz, aby móc wybrać najbardziej dogodne dla Ciebie połączenie.

Dlaczego warto korzystać z
Direct Ferries

Promy na 3325 trasach i z 764 portów na całym świecie

Zaufało nam już 2,5 milionów klientów

Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok

Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Thira do Pireus - Prom Alternatywny

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Cyklady do Ateny.

Przewoźnicy Promowi - Thira - Pireus

  • 12 przeprawy w tygodniu 5 godz 31 min
  • Uzyskaj cenę
  • 2 przeprawy w tygodniu 8 godz 5 min
  • Uzyskaj cenę
  • 14 przeprawy w tygodniu 4 godz 50 min
  • Uzyskaj cenę
  • 3 przeprawy w tygodniu 9 godz 35 min
  • Uzyskaj cenę
  • 7 przeprawy w tygodniu 5 godz 30 min
  • Uzyskaj cenę

Prom Thira do Pireus

Trasa promowa Thira Pireus łączy Cyklady z Ateny i jest obecnie obsługiwana przez 5 przewoźników. Blue Star Ferries obsługuje swoje połączenia do 12 razy tydzien, Anek Lines 2 razy tydzien, SeaJets 14 razy tydzien, Zante Ferries 3 razy tydzien & Golden Star Ferries posiada polaczenia do 7 razy tydzien.


Porównaj ceny i kup bilet na jedno z 38 połączeń promowych tydzien na trasie Thira Pireus pomiędzy Cyklady i Ateny.

Thira - Przewodnik

Thira to wulkaniczna wyspa na Morzu Egejskim tworząca z kilkoma mniejszymi wyspami, należący do Grecji, mały archipelag o tej samej nazwie, wchodzący w skład archipelagu Cyklad. Wyspa położona jest 175 km na południowy wschód od wybrzeża Grecji i 110 km na północ od wybrzeża Krety.


Pireus - Przewodnik

Greckie miasto i port w Pireusie jest głównym portem Grecji i jeden z największych w całym basenie Morza Śródziemnego. To ważne miasto i często uważane za przedmieścia Aten, która leży zaledwie kilka minut. Pireus Stał niczym hub dla sieci promowego w podróży dookoła Morza Egejskiego i ITS Chociaż wielkość sąsiedztwie Aten oznacza grupowanie Często łączy się to niepostrzeżenie z greckiej stolicy, ITS nadmorski oferuje zupełnie inny i charakterystyczny wygląd. Wielu odwiedzających Pireusie przekonają się, że najbardziej atrakcyjne część miasta leży wokół Manuel wschodnim kwartale, wraz Zarówno Mikrolimano Harbour i Zea Marina. Ta dzielnica nadmorska pełna jest nabrzeże restauracji, barów i klubów nocnych, a znacznie się poprawiły w czasie ostatnich Igrzysk Olimpijskich w Atenach, wraz ze stworzeniem pięknego portu przedniego promenadzie, z drzew i przechodzącej średniowiecznych murów miejskich, które oferują wgląd i historyczne informacje o bogatej przeszłości miasta.