Prom Thira do Rafina

Trasa promowa Thira Rafina łączy Cyklady z Ateny i jest obecnie obsługiwana przez 3 przewoźników. SeaJets obsluguje swoje polaczenia do 6 razy tydzien, Hellenic Seaways 7 razy tydzien & Golden Star Ferries posiada polaczenia do 7 razy tydzien.


Porównaj ceny i kup bilet na jedno z 20 połączeń promowych tydzien na trasie Thira Rafina pomiędzy Cyklady i Ateny.

Przewoźnicy Promowi - Thira - Rafina

Średnia cena promu Thira Rafina

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Thira Rafina to samochod + 1 pasażer.

Rafina - Przewodnik

Greckie miasto Rafina znajduje się na wschodnim wybrzeżu regionu Attyka, na wybrzeżu Morza Egejskiego. Rafina jest blisko do miasta od Artemida i Nea Makri i Atenach, stolicy Grecji, jest około 25 km na zachód.Miasto jest popularnym miejscem dla wielu Ateńczyków, którzy często jeżdżą do Rafina na posiłek w restauracji rybnych wyściełających port miasta. Dzienna catch może zobaczyć na łóżkach lodu na zewnątrz każdej restauracji.Bogata historia Rafina lub Arafinidon Alon jak to było znane w starożytności, ma swoje korzenie w czasach prehistorycznych, a dokładniej w czasach helleńskich wcześniej. Na południe od Rafina, na Askitario archeolodzy odkryli unikalny wazon z psem malowane na nim, która została datuje się na 2800 rpne W pobliżu portu odlewnia brązu odkryto i jest jednym z najstarszych w Europie sięga 1800 rpne

Po portu w Pireusie, port Rafina jest drugim co do wielkości w Attyce. Usługi promowe działające od portu wyruszają do południowej części Eubei i Cykladach.