Symi do Kos Prom

Symi Kos trasa promowa laczy Dodekanez z Dodekanez i jest obecnie obslugiwana przez 2 operatorow. Blue Star Ferries obsluguje do 2 razy w tygodniu z przeplynieciami trwajacymi okolo 2 godziny 10 minuty gdy Dodekanisos Seaways serwis operuje do 6 razy w tygodniu trwajacym od 1 godz 25 min.

To daje 8 przeplyniecia tydzien na trasie Symi Kos pomiedzy Dodekanez i Dodekanez. Porownaj teraz i zdobadz najlepsza oferte odpowiednia dla twojej podrozy.

Symi - Kos Armatorzy Promowi

  • Blue Star Ferries
    • 2 przeprawy w tygodniu 2 godz 10 min
    • Uzyskaj cenę
  • Dodekanisos Seaways
    • 6 przeprawy w tygodniu 1 godz 25 min
    • Uzyskaj cenę

Kos Przewodnik

Na greckiej wyspie Kos znajduje się na Morzu Egejskim, południowo-wschodniej, na południu wyspy Kalymnos i na północ od wyspy Nisyros. Kos leży w starożytnym Keramiko Zatoki (Kerme Körfezi) lub Kos Zatoki, zaledwie 3 mil morskich od wybrzeży Turcji i jest trzecim co do wielkości wyspa na grupy wysp Dodekanezu. Kos jest jedną z najlepszych greckich wysp za typowy wypoczynek na plaży i to było jednym z pierwszych wysp, aby przejść do turystyki masowej na rynku w wielkim stylu z wielu hoteli zbudowanych na plaż piaszczystych wybrzeży na wschodzie i południu.Stosunkowo płaski krajobraz pomógł zrobić na rowerze bardzo popularny działalności wakacje i nie ma końca wynajmu placówek rowerowych, a nawet niektóre dedykowane drogi rowerowe między dużych hoteli. A także nocnych klubów w Kos i mnóstwo nadmorskich kurortów, wyspa oferuje również jedne z najlepszych stanowisk archeologicznych można znaleźć w basenie Morza Śródziemnego.

Nie są codzienne usługi między Kos i Pireusie wraz z usługami między Kos i reszty Dodekanezu, wysp Morza Egejskiego w północno-wschodniej oraz Turcji.Podróż przez konwencjonalne promem może trwać do 13 godzin, w zależności od przystanków pośrednich, a podróż z dużą prędkości łodzi może potrwać od 5 do 8 godzin.