COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Dodekanisos Seaways

Jak sama nazwa wskazuje, Dodekanisos Seaways prom działają wokół wysp archipelagu Dodekanez w Grecji.

Założona w 1999 roku, planowane Dodekanisos Seaways zapewniają codzienne przejścia łączące wyspy Rodos, Symi, Kos, Kalymnos, Leros, Leipsi, Patmos, Agathonisi, Halki, Tilos, Nisyros i Kastelorizo ​​3 statki - Dodekanisos Cena, Dodekanisos Express i Panagia Skiadeni .

Dodekanisos Seaways oferują wspaniałe wsparcie dla mieszkańców i turystów z wysp Dodekanezu oraz zostaly wielokrotnie nagrodzone za wkład społeczny w regionie Wyspy Dodekanezu.

Zobacz Dodekanisos Seaways,ceny i rozkłady jazdy, bilety Dodekanisos Seaways z directferries.pl. Szukasz alternatywnej trasy lub statku dla swoich planów? Nie martw się, będziemy również porównywac Dodekanisos Seaways z alternatywnymi firmami promowymi.

Wszystkie trasy Dodekanisos Seaways

Dodekanisos Seaways opinie klientów

 • "Karol57"

  Polecam w 100%

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Polecam"

  Rejs bardzo przyjemny, obsługa na poziomie, ciągle dopatruje czy wszystko jest w porządku. Kapitan parkował tą kolubryną jakby to była osobówka. Nie zamawiałem nic na statku więc się nie wypowiem. Warto popłynąć na Symi i warto płynąć z Dodekanisos.

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Ferry"

  Very comfortable ferry

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Tilos"

  Super

  Przeczytaj Więcej Zwiń