Kos do Symi Prom

Kos Symi trasa promowa laczy Dodekanez z Dodekanez i jest obecnie obslugiwana przez 2 operatorow. Blue Star Ferries obsluguje do 2 razy w tygodniu z przeplynieciami trwajacymi okolo 2 godziny 15 minuty gdy Dodekanisos Seaways serwis operuje do 4 razy w tygodniu trwajacym od 1 godz 25 min.

To daje 6 przeplyniecia tydzien na trasie Kos Symi pomiedzy Dodekanez i Dodekanez. Porownaj teraz i zdobadz najlepsza oferte odpowiednia dla twojej podrozy.

Kos - Symi Armatorzy Promowi

  • Blue Star Ferries
    • 2 przeprawy w tygodniu 2 godz 15 min
    • Uzyskaj cenę
  • Dodekanisos Seaways
    • 4 przeprawy w tygodniu 1 godz 25 min
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Kos Symi

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Kos Symi to samochod + 2 pasazerów.

Kos Przewodnik

Kos to grecka wyspa położona w grupie wysp Dodekanezu. Kos znajduje się 4 km od wybrzeża Bodrum w Turcji i środków około 40 km długości i 8 km szerokości. Oprócz głównego miasta i portu, zwany także Kos, główne wsie to Kardamena, Wyspa Kos Kefalos Tingaki, Antimachia, Mastihari, Marmari i Pyli. Mniejsze to Zia, Zipari, Platani, Lagoudi i Asfendiou. Kos jest bardzo popularnym miejscem wypoczynku i Miasto ma tętniącego życiem centrum, pełen sklepów, restauracji, barów i klubów. Odwiedzający znajdą praktycznie wszystko, od futra do ceramiki, wyrobów ze skóry na biżuterię oraz butów do książek, pamiątek i przedmiotów plażowych. Większosc turystycznych nadmorskich miejscowości również oferuje różne małe sklepy, sprzedają produkty głównie ręcznie robione, ceramiki i hafty, a także tradycyjnych produktów lokalnych, takich jak tymianek miodu, słodyczy, ziół, przypraw i wina.

Są codzienne usługi między Kos i Pireus wraz z usługami między Kos i resztą Dodekanezu, wysp Morza Egejskiego i północno-wschodniej Turcji. Podróż promem konwencjonalnym może trwać do 13 godzin, w zależności od przystanków pośrednich, a podróż z dużą prędkości łodzią może zająć od 5 do 8 godzin.