Leros do Patmos Prom

Leros Patmos trasa promowa laczy Dodekanez z Dodekanez i jest obecnie obslugiwana przez 2 operatorow. Blue Star Ferries obsluguje do 3 razy w tygodniu z przeplynieciami trwajacymi okolo 50 minuty gdy Dodekanisos Seaways serwis operuje do 2 razy w tygodniu trwajacym od 50 min.

To daje 5 przeplyniecia tydzien na trasie Leros Patmos pomiedzy Dodekanez i Dodekanez. Porownaj teraz i zdobadz najlepsza oferte odpowiednia dla twojej podrozy.

Leros - Patmos Armatorzy Promowi

  • Blue Star Ferries
    • 3 przeprawy w tygodniu 50 min
    • Uzyskaj cenę
  • Dodekanisos Seaways
    • 2 przeprawy w tygodniu 50 min
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Leros Patmos

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Leros Patmos to samochod + 1 pasazer.

Leros Przewodnik

Grecka wyspa Leros to jedna z wysp Dodekanezu, które znajdują się na Morzu Egejskim, i jest około 200 km od portu w Pireusie. Leros jest blisko wyspy Patmos, Lipsi, Kalymnos, Agia Kyriaki i Farmakos. Niewielka wyspa o wymiarach około 74 km kw., Liczy niespełna 8000 mieszkańców. Plaże Partheni i Blefouti w północnej części wyspy są popularne wśród turystów, jak rowniez plaże Gourna, Kokali i Ayia Isidoros po zachodniej stronie wyspy i dużej zatoce Alinda w centralnej wschodniej części wyspy. Zatoka Alinda jest także domem dla plaż Pangias i Crithoni. Malowniczy port w Agia Marina leży na południowym wschodzie zatoki Alinda, który jest około 10 minut spacerem do Platanos, serca wyspy.

Czas podróży z Pireusu na wyspę to około 11 godzin. Leros posiada również codzienne połączenia konwencjonalnym promem i wodolotem do większości greckich wysp Dodekanezu: Patmos, Lipsi, Samos, Kos, Rodos, Simi i Nisyros. Istnieją również połączenia do niektórych wysp na Cykladach (Syros i Amorgos).

Patmos Przewodnik

Grecka wyspa Patmos jest częścią grupy wysp Dodekanezu, a znajduje się na Morzu Egejskim, tuż przy zachodnim wybrzeżu Turcji. Jak najszybciej dotrzeć na Patmos i zrobić pierwszy krok off prom, to natychmiast staje się oczywiste, że ta wyspa naprawdę ma coś zupełnie specjalnego do zaoferowania odwiedzającym. Tętniące życiem miasto portowe na wyspie Patmos jest Skala i wiele najbardziej popularnych atrakcji wyspy znajdują się w okolicach miasta. Na północ od Sakala, Meloi Plaża jest całkowicie w cieniu drzew i jest bardzo ładna. Klasztor świętego Jana, w miejscowości Hora, jest również przedmiotem zainteresowania wielu gości, wraz z niezliczonymi bielonymi domami blisko. Kolejną atrakcją na wyspie jest Jaskinia Apokalipsy, które uważa się, że był święty jaskinia gdzie św Ioannis usłyszał głos Boga i napisał Apokalipsę. W jaskini można podziwiać krzyż grawerowane przez św Ioannis, a także trzy małe pęknięcia w skale przez który przyszedł głos Boga, symbolizujące Trójcy.