Symi do Leros Prom

Symi Leros trasa promowa laczy Dodekanez z Dodekanez i jest obecnie obslugiwana przez 2 operatorow. Blue Star Ferries obsluguje do 1 razy w tygodniu z przeplynieciami trwajacymi okolo 4 godziny 40 minuty gdy Dodekanisos Seaways serwis operuje do 6 razy w tygodniu trwajacym od 2 godz 25 min.

To daje 7 przeplyniecia tydzien na trasie Symi Leros pomiedzy Dodekanez i Dodekanez. Porownaj teraz i zdobadz najlepsza oferte odpowiednia dla twojej podrozy.

Symi - Leros Armatorzy Promowi

  • Blue Star Ferries
    • 1 Przeprawy Tygodniowo 4 godz 40 min
    • Uzyskaj cenę
  • Dodekanisos Seaways
    • 6 przeprawy w tygodniu 2 godz 25 min
    • Uzyskaj cenę

Leros Przewodnik

Grecka wyspa Leros jest częścią grupy wysp Dodekanezu, a znajduje się pomiędzy wyspami Patmos i Kalymnos. Goście Leros można z łatwością połączyć swój pobyt z wycieczki do Patmos, Kalymnos i Lipsi. Według mitologii greckiej, Leros było gdzie bogini Artemis pójdzie na polowanie, tak jak to miało duże ilości jeleni.Długa historia Leros jest przedstawiona na wielu atrakcji i zabytków na wyspie, takich jak średniowiecznego zamku i muzeów na wyspie. Alinda i Agia Marina są najczęściej odwiedzanych miejsc na wyspie, podczas gdy powolny przejazd po wyspie odbędzie odwiedzających do relaksu plaże z Krystalicznie czyste wody. W ciągu ostatnich lat, Leros został opracowany jako miejsca do nurkowania ze względu na wiele starożytnych wraków statków, które zostały znalezione w morzach otaczających wyspę.

Z portu wyspy są codzienne połączenia promowe do portu w Pireusie i konwencjonalnymi promowych i wodolotem do większości Greckie wysp Dodekanezu jak Patmos, Lipsi, Samos, Kos, Rodos, Symi i Nisyros. Istnieją również cotygodniowe połączenie niektórych wyspach archipelagu Cyklady, jak Syros i Amorgos.