Pythagorio do Patmos Prom

Pythagorio Patmos polaczenie laczy Samos z Dodekanez. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Dodekanisos Seaways. Polaczenie odbywa sie do 6 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 1 godzina.

Dlugosc przeplyniecia Pythagorio Patmos zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Pythagorio - Patmos Armatorzy Promowi

  • Dodekanisos Seaways
    • 6 Cotygodniowe Przeprawy 1 godz
    • Uzyskaj cenę

Srednia cena Pythagorio Patmos

Pokazane ceny reprezentuja srednia ceny zaplaconej w jedna strone przez naszych klientow. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Pythagorio Patmos to samochod i 2 pasazerów.

Patmos Przewodnik

Grecka wyspa Patmos jest częścią grupy wysp Dodekanezu, a znajduje się na Morzu Egejskim, tuż przy zachodnim wybrzeżu Turcji. Jak najszybciej dotrzeć na Patmos i zrobić pierwszy krok off prom, to natychmiast staje się oczywiste, że ta wyspa naprawdę ma coś zupełnie specjalnego do zaoferowania odwiedzającym. Tętniące życiem miasto portowe na wyspie Patmos jest Skala i wiele najbardziej popularnych atrakcji wyspy znajdują się w okolicach miasta. Na północ od Sakala, Meloi Plaża jest całkowicie w cieniu drzew i jest bardzo ładna. Klasztor świętego Jana, w miejscowości Hora, jest również przedmiotem zainteresowania wielu gości, wraz z niezliczonymi bielonymi domami blisko. Kolejną atrakcją na wyspie jest Jaskinia Apokalipsy, które uważa się, że był święty jaskinia gdzie św Ioannis usłyszał głos Boga i napisał Apokalipsę. W jaskini można podziwiać krzyż grawerowane przez św Ioannis, a także trzy małe pęknięcia w skale przez który przyszedł głos Boga, symbolizujące Trójcy.