Prom Pythagorio do Patmos

Pythagorio Patmos polaczenie laczy Samos z Dodekanez. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Dodekanisos Seaways. Polaczenie odbywa sie do 4 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 1 godzina 35 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Pythagorio Patmos zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Przewoźnicy Promowi - Pythagorio - Patmos

  • Dodekanisos Seaways
    • 4 przeprawy w tygodniu 1 godz 35 min
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Pythagorio Patmos

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Pythagorio Patmos to samochod + 2 pasażerów.

Patmos - Przewodnik

Grecka wyspa Patmos jest częścią grupy wysp Dodekanezu, a znajduje się na Morzu Egejskim, tuż przy zachodnim wybrzeżu Turcji. Jak najszybciej dotrzeć na Patmos i zrobić pierwszy krok off prom, to natychmiast staje się oczywiste, że ta wyspa naprawdę ma coś zupełnie specjalnego do zaoferowania odwiedzającym. Tętniące życiem miasto portowe na wyspie Patmos jest Skala i wiele najbardziej popularnych atrakcji wyspy znajdują się w okolicach miasta. Na północ od Sakala, Meloi Plaża jest całkowicie w cieniu drzew i jest bardzo ładna. Klasztor świętego Jana, w miejscowości Hora, jest również przedmiotem zainteresowania wielu gości, wraz z niezliczonymi bielonymi domami blisko. Kolejną atrakcją na wyspie jest Jaskinia Apokalipsy, które uważa się, że był święty jaskinia gdzie św Ioannis usłyszał głos Boga i napisał Apokalipsę. W jaskini można podziwiać krzyż grawerowane przez św Ioannis, a także trzy małe pęknięcia w skale przez który przyszedł głos Boga, symbolizujące Trójcy.