Symi do Patmos Prom

Symi Patmos trasa promowa laczy Dodekanez z Dodekanez i jest obecnie obslugiwana przez 2 operatorow. Blue Star Ferries obsluguje do 1 razy w tygodniu z przeplynieciami trwajacymi okolo 6 godziny 25 minuty gdy Dodekanisos Seaways serwis operuje do 1 razy w tygodniu trwajacym od 3 godz 55 min.

To daje 2 przeplyniecia tydzien na trasie Symi Patmos pomiedzy Dodekanez i Dodekanez. Porownaj teraz i zdobadz najlepsza oferte odpowiednia dla twojej podrozy.

Symi - Patmos Armatorzy Promowi

  • Blue Star Ferries
    • 1 Przeprawy Tygodniowo 6 godz 25 min
    • Uzyskaj cenę
  • Dodekanisos Seaways
    • 1 Przeprawy Tygodniowo 3 godz 55 min
    • Uzyskaj cenę

Patmos Przewodnik

Grecka wyspa Patmos jest częścią grupy wysp Dodekanezu, a znajduje się na Morzu Egejskim, tuż przy zachodnim wybrzeżu Turcji. Jak najszybciej dotrzeć na Patmos i zrobić pierwszy krok off prom, to natychmiast staje się oczywiste, że ta wyspa naprawdę ma coś zupełnie specjalnego do zaoferowania odwiedzającym. Tętniące życiem miasto portowe na wyspie Patmos jest Skala i wiele najbardziej popularnych atrakcji wyspy znajdują się w okolicach miasta. Na północ od Sakala, Meloi Plaża jest całkowicie w cieniu drzew i jest bardzo ładna. Klasztor świętego Jana, w miejscowości Hora, jest również przedmiotem zainteresowania wielu gości, wraz z niezliczonymi bielonymi domami blisko. Kolejną atrakcją na wyspie jest Jaskinia Apokalipsy, które uważa się, że był święty jaskinia gdzie św Ioannis usłyszał głos Boga i napisał Apokalipsę. W jaskini można podziwiać krzyż grawerowane przez św Ioannis, a także trzy małe pęknięcia w skale przez który przyszedł głos Boga, symbolizujące Trójcy.