Kalymnos do Symi Prom

Kalymnos Symi trasa promowa laczy Dodekanez z Dodekanez i jest obecnie obslugiwana przez 2 operatorow. Blue Star Ferries obsluguje do 2 razy w tygodniu z przeplynieciami trwajacymi okolo 3 godziny 35 minuty gdy Dodekanisos Seaways serwis operuje do 4 razy w tygodniu trwajacym od 2 godz 10 min.

To daje 6 przeplyniecia tydzien na trasie Kalymnos Symi pomiedzy Dodekanez i Dodekanez. Porownaj teraz i zdobadz najlepsza oferte odpowiednia dla twojej podrozy.

Kalymnos - Symi Armatorzy Promowi

  • Blue Star Ferries
    • 2 przeprawy w tygodniu 3 godz 35 min
    • Uzyskaj cenę
  • Dodekanisos Seaways
    • 4 przeprawy w tygodniu 2 godz 10 min
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Kalymnos Symi

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Kalymnos Symi to samochod + 2 pasazerów.

Kalymnos Przewodnik

Kalymnos to grecka wyspa położona w południowo-wschodniej czesci Morza Egejskiego i jest częścią grupy wysp Dodekanezu. Kalymnos położony jest w zachodniej części półwyspu Bodrum, między wyspami Kos, 12 km na południe, i Leros, 2 km na północ. Wyspa jest trzecia najbardziej zaludniano wyspa Dodekanezu i jest znana jest z zamożnej ludności. Wyspa jest głównie górzysty o bardzo nieregularnej linii brzegowej, które ma wiele osłoniętych zatoczek, które sprawiają, że jest to idealne miejsce na wakacje.

Stolica Kalymnos jest portem/miastem Pothia, kolorowym osiedliskiem, rozprzestrzeniajacym sie amfiteatralnie nad stopą i stokami dwóch wzgórz i doliny pomiędzy nimi. Istnieja regularne prom z wyspy do Pireus, Rodos, inncyh wysp Dodekanezu oraz na Cyklady i Samos.