Symi
Panormitis
Promy do Dodekanez
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Prom Symi Panormitis

Trasa promowa Symi Panormitis łączy Dodekanez z Dodekanez i jest obecnie obsługiwana przez 2 przewoźników.

Porównaj teraz i wyszukaj najlepszą ofertę dla twojej podróży.

Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Najczesciej zadawane pytania

 • Jak długo płynie prom z Symi do Panormitis?

  Czas przeprawy promowej z Symi do Panormitis wynosi około 40m. Czas przeprawy promowej może się różnić w zależności od sezonu, zobacz naszą wyszukiwarkę ofert, aby porównać bilety z Symi do Panormitis i sprawdzić dostępność.
 • Jakie firmy promowe kursują pomiędzy Symi a Panormitis?

  Istnieje 2 popularnych operatorów promowych dla Symi do Panormitis. Są to
  • Dodekanisos Seaways
  • Anes Ferries
 • Jak mogę zarezerwować bilety promowe z Symi do Panormitis?

  Zarezerwuj promy z Symi do Panormitis poprzez naszą wyszukiwarkę ofert i sprawdź naszą stronę z ofertami, aby zobaczyć najnowsze oferty promowe.
 • Czy można podróżować jako pasażer pieszy na promie z Symi do Panormitis?

  Tak, możesz podróżować jako pasażer pieszy z Symi do Panormitis z
  • Dodekanisos Seaways
  • Anes Ferries
 • Czy można zabrać samochód na prom z Symi do Panormitis?

  Tak, możesz podróżować z pojazdem z Symi do Panormitis z
  • Dodekanisos Seaways
  • Anes Ferries
 • Czy zwierzęta domowe można zabrać na prom z Symi do Panormitis?

  Tak, zwierzęta domowe są dozwolone na pokładzie promu. Może być potrzebny paszport dla zwierzęcia i inne dokumenty. Prosimy o zapoznanie się z wszystkimi wytycznymi operatora i informacjami dotyczącymi podróżowania ze zwierzętami domowymi. Obecnie można przewozić zwierzęta domowe na promach z
  • Anes Ferries

Symi - Przewodnik

Grecka wyspa Symi jest jedną z wysp Dodekanezu i znajduje się około 40 km w północno-zachodniej części wyspy Rodos i 420 km od portu w Pireusie. Teren wyspy jest głównie górzysty, a jej linia brzegowa składa się z zarówno plaż i zatoczek lub skalistych klifow. Dolne Miasto to obszar wokół portu, zwany Yialos i górne miasto nazywa sie Horio lub Ano Symi. Nie ma wiele do zobaczenia i zrobienia na wyspie, i to jest chyba jego urok. Oprócz odpoczynku na plaży lub pływania w krystalicznie czystej wodzie, jest klasztor Archanioła Panormitis, który zostal zbudowany w 18. Wychodzący na Ano Symi jest Kastro, który został zbudowany przez joannitów jako rozszerzenie bizantyjskiego zamku w tym samym miejscu. Sporo struktury nadal istnieje, sa również oznaki dawnej cytadeli, na których zostały zbudowane dwa późniejsze zamki.


Panormitis - Przewodnik

Grecka wyspa Symi, część grupy wysp Dodekanezu, leży w północnej części greckiej wyspie Rodos, w pobliżu wybrzeży południowo-zachodniej Turcji. Simi zauważyć, więcej ciszy i spokoju, niż ze swoich plaż, które są niewiele, i są w większości kamienista z większych kamieni podwodnych. Plaże mają niewielki cień i kilka obiektów. Simi również zauważyć na bardzo wysokich letnich temperaturach, które mogą wznieść się do 40 ° C lub więcej, w lipcu i sierpniu, a sprawiają, osłoniętych głównego portu sizzling kociołek.

Klasztor Panormitis znajduje się w zatoce o tej samej nazwie. Na jego obchody dnia 8 listopada i Zesłania Ducha Świętego, wiele osób odwiedza klasztor z całego kraju. Jedzenie, wino i wolne noclegi oferowane są pielgrzymów. Niektórzy uważają, że starożytna świątynia istniała na miejscu, ale nie można udowodnić za pomocą wszelkich znalezisk archeologicznych czy starożytnych źródeł. Ale istnienie klasztoru Panormitis w 15 wieku zostało udowodnione przez rękopis z powrotem do 1460.

Symi jest popularnym miejscem dla wycieczkowiczów jak istnieją regularne codzienne usługi promowych działające od portu Rhodes Mandraki.


Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.