Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony
Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Jak dostać się do portu w Sikinos?

  • Sikinos - Noclegi

    Jeśli zamierzasz spędzić noc w lub w pobliżu portu Sikinos przed lub po podróży lub jeżeli szukasz zakwaterowania na czas całego pobytu, prosimy odwiedzić naszą stronę Sikinos - Noclegi z najlepszymi cenami i z największym wyborem noclegów online!

Sikinos - Rozkłady

Sikinos - Przewodnik

Sikinos - Przewodnik

Sikinos jest grecką wyspą oraz gminą na cykladach. Wyspa jest położona pomiędzy Ios a Folegandros. W czasach starożytnych wyspa była znana jako Oinoe (wyspa wina). W porównaniu z Ios wyspa jest mniejsza, spokojniejsza oraz słabiej rozwinięta. Na Sikinos znajdują się dwa miasta, w jednym z nich znajduje się główny port wyspy. W okolicach portu znajduje się tawerna oraz jedna z dwóch dużych plaż piaszczystych. Na wyspie znajdują się zaledwie dwie drogi asfaltowe, trzecia droga jest obecnie budowana w celu połączenia głównego miasta Sikinos z heliportem, ewentualnie droga będzie zbudowana także do kurortu na jednej z plaż.

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.