Ateny (Lavrio)
Kea
Promy do Cyklady
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Prom Ateny (Lavrio) Kea

Trasa promowa Ateny (Lavrio) Kea łączy Ateny z Cyklady i jest obecnie obsługiwana przez 3 przewoźników. Hellenic Seaways obsługuje swoje połączenia do 2 razy tydzien, SeaJets 2 razy tydzien & Triton Ferries posiada polaczenia do 11 razy tydzien.


Porównaj ceny i kup bilet na jedno z 15 połączeń promowych tydzien na trasie Ateny (Lavrio) Kea pomiędzy Ateny i Cyklady.

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Ateny na Cyklady.
Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Najczesciej zadawane pytania

Jak długo płynie prom z Lavrio do Kea?

Czas przeprawy promowej z Lavrio do Kea wynosi około 53m. Czas przeprawy promowej może się różnić w zależności od sezonu, zobacz naszą wyszukiwarkę ofert, aby porównać bilety z Lavrio do Kea i sprawdzić dostępność.

Ile kosztuje prom z Lavrio do Kea?

Cena promu z Lavrio do Kea może się różnić w zależności od sezonu. Średnia cena za prom z Lavrio do Kea wynosi 67 €. Cena nie obejmuje opłat rezerwacyjnych.

Jakie firmy promowe kursują pomiędzy Lavrio a Kea?

Istnieje 3 popularnych operatorów promowych dla Lavrio do Kea. Są to
  • Hellenic Seaways
  • SeaJets
  • Triton Ferries

Jak mogę zarezerwować bilety promowe z Lavrio do Kea?

Zarezerwuj promy z Lavrio do Kea poprzez naszą wyszukiwarkę ofert i sprawdź naszą stronę z ofertami, aby zobaczyć najnowsze oferty promowe.

Jak daleko jest Kea od Lavrio?

Odległość pomiędzy Lavrio a Kea wynosi około 15 mil morskich.

Ateny (Lavrio) - Przewodnik

Greckie miasta Lavrio lub Laurium jak jest czasem nazywane, znajduje sie w regionie Attyka, w południowo-wschodniej części kraju. Miasto położone jest około 60 km na południowy wschód od Aten, stolicy Grecji, na północ od przylądka Sunion. Z długiej historii w górnictwie srebra, miasto było kiedyś głównym źródłem dochodów państwa. Port morski miasta jest na przedmieściach Aten, ale ma mniejsze znaczenie niż port w Pireusie. Dzielnica miasta jest rozplanowana w układzie siatki z portu w centrum miasta. Jest teraz połączony do nowego międzynarodowego lotniska w Atenach i autostrady Attiki Odos. Najbliższe miejscowości to Sunion i Keratea.

Port Lavrio jest domem dla wielu usług promowych pasażerskich, jachtów, łodzi i statków handlowych. Ze względu na położenie, promy odplywajace z portu mają krótszy czas przeplyniecia na Cyklady i wschodnie wyspy Morza Egejskiegoktóra co sprawia, że jest bardziej wygodne niż inne pobliskie porty. Od Lavrio można wziąć prom do Kea (Tzia), Kythnos, Syros, Mykonos, Paros, Naxos, Ios, Sikinos, Folegandros, Kimolos, Milos, Amorgos, Kythnos, Tinos i Andros.


Kea - Przewodnik

Grecka wyspa Kea jest częścią grupy wysp Cyklady architektura i chociaż jego krajobraz ma mało podobieństw do innych wysp archipelagu Cyklady. Znany również jako Tzia, Wyspa Kea znajduje się na południu Attyki i naprzeciwko miasta Lavrion.Wyspa ma długą i bogatą historię, a ze względu na jego bliskość do Aten jest popularny wśród wielu Ateńczyków, którzy odwiedzają wyspę na weekendy.Malowniczy port Korissia jest jednym z najważniejszych atrakcji turystycznych na wyspie ze względu na białe myte domów i kolorowe dachy, fabryki emalii, brukowanymi krętych uliczek i malowniczych kościołów. Korissia jest malowniczo mały port z caiques i łodzi rybackich.

Krystalicznie czyste wody na wyspie są popularnym miejscem dla płetwonurków, którzy korzystają z bogatego życia morskiego i niesamowitych nurkowań ściennych.Atrakcją dla nurków rekreacyjnych jest wrak parowca Patris, który zatonął w 1868 roku światowej sławy wrak HMS Britannic, siostra statku Titanica, znajduje się 1,5 mili morskiej od brzegu, i jest miejsce dla Tec nurków, jako wrak jest nagłębokości około 120 metrów.


Lavrio do Kea Rozkłady promów

Harmonogramy promów między 20/05/2024 a 26.05.2024.


Operator Czas wypłynięcia Czas przybycia Czas trwania Dni Żeglarstwa
Hellenic Seaways 07:30 08:30 1 godzina sob.
Triton Ferries 08:30 09:30 1 godzina śr.
Triton Ferries 09:00 10:00 1 godzina sob.
Triton Ferries 09:30 10:30 1 godzina niedz.
Triton Ferries 16:00 17:00 1 godzina wt.
Triton Ferries 17:30 18:30 1 godzina niedz.
Triton Ferries 18:30 19:30 1 godzina pon.
Triton Ferries 19:15 20:15 1 godzina wt.

Onboard the ferries

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.