Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony
Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Jak dostać się do portu w Sitia?

  • Sitia - Noclegi

    Jeśli zamierzasz spędzić noc w lub w pobliżu portu Sitia przed lub po podróży lub jeżeli szukasz zakwaterowania na czas całego pobytu, prosimy odwiedzić naszą stronę Sitia - Noclegi z najlepszymi cenami i z największym wyborem noclegów online!

Sitia - Rozkłady

Sitia - Przewodnik

Sitia - Przewodnik

Sitía to greckie miasto portowe oraz gmina położona na Krecie. Sitía leży na wschód od Agios Nikolaos oraz na północny wschód od Ierapetry. W mieście Sitía kończy się europejska trasa E75 zaczynająca się w norweskim Vardø. Miasto nie miało doświadczeń z turystyką aż do lat 80 XX wieku kiedy to rodzina Poole rozpoczęła wynajem sprzętu windsurfingowego. Długa plaża jest najpopularniejszą atrakcją miasta. Centrum miasta nie jest tak popularne jak plaża, mimo że posiada kilka ciekawych historycznie miejsc. Plaża pozostaje główną atrakcją turystów przebywających w rejonie Sitía. Godne zwiedzenie jest miejscowe muzeum archeologiczne, posiadające ciekawe zbiory ze wschodniej części Krety.

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.