Pireus do Poros Prom

Pireus Poros trasa promowa laczy Ateny z Wyspy Sarońskie i jest obecnie obslugiwana przez 2 operatorow. Hellenic Seaways obsluguje do 4 razy dziennie z przeplynieciami trwajacymi okolo 1 godzina gdy Saronic Ferries serwis operuje do 12 razy w tygodniu trwajacym od 2 godz 35 min.

To daje 40 przeplyniecia tydzien na trasie Pireus Poros pomiedzy Ateny i Wyspy Sarońskie. Porownaj teraz i zdobadz najlepsza oferte odpowiednia dla twojej podrozy.

Pireus - Poros Armatorzy Promowi

  • Hellenic Seaways
    • 4 Przeprawy Dziennie 1 godz
    • Uzyskaj cenę
  • Saronic Ferries
    • 12 przeprawy w tygodniu 2 godz 35 min
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Pireus Poros

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Pireus Poros to samochod + 1 pasazer.

Pireus Przewodnik

Pireus to portowe miasto w Grecji. Miasto położone jest na Zatokę Sarońską w regionie Attyka Grecji i jest częścią obszaru miejskiego w Atenach z centrum Aten około 12 km od Aten. Poza jej biur przewozowych, banków i obiektów użyteczności publicznej, znajdziesz plątaninę deptaków, sklepów i raczej zaniedbane obszary. Najbardziej atrakcyjna dzielnica leży na wschód dookoła Zea Marina i turystycznego portu Mikrolimano, który jest wyłożony kawiarniami, restauracjami i barami.

Port w Pireusie jest głównym portem w Grecji, największym portem pasażerskim w Europie i trzecim co do wielkości na świecie i jest ośrodkiem greckiego handlu morskiego i bazy z duża flota handlowa. Udogodnienia w porcie zostały niedawno odnowione i jakość udogodnień poprawił się znacząco. Obejmują one bankomaty, kantor wymiany walut, restauracje, bary, taksówki i szereg biur podróży sprzedających bilety na prom. Port obsługuje prom na Kretę, Cyklady, Dodekanez, wschodniej części Grecji i dużej części północnej i wschodniej Morza Egejskiego.