COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Pireus - Poros jest jedną z naszych najpopularniejszych tras i w czasie sezonu bilety szybko się wyprzedają
Rada. Nie czekaj, aż będzie za późno! Zarezerwuj teraz, aby móc wybrać najbardziej dogodne dla Ciebie połączenie.

Dlaczego warto korzystać z
Direct Ferries

Promy na 3325 trasach i z 764 portów na całym świecie

Zaufało nam już 2,5 milionów klientów

Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok

Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Ateny na Wyspy Sarońskie.

Na pokładzie promów

Przewoźnicy Promowi - Pireus - Poros

  • 5 Sailings Daily 55 min
  • Get price
  • 6 Sailings Weekly 2 hr 35 min
  • Get price
  • 7 Sailings Weekly 1 hour 10 min
  • Get price

Prom Pireus do Poros

Trasa promowa Pireus Poros łączy Ateny z Wyspy Sarońskie i jest obecnie obsługiwana przez 3 przewoźników. Hellenic Seaways obsługuje swoje połączenia do 5 razy dzien, Saronic Ferries 6 razy tydzien & Alpha Lines posiada polaczenia do 7 razy tydzien.


Porównaj ceny i kup bilet na jedno z 48 połączeń promowych tydzien na trasie Pireus Poros pomiędzy Ateny i Wyspy Sarońskie.

Pireus - Przewodnik

Pireus to miasto portowe w Grecji położone nad Zatoką Sarońską około 12 km od Aten. Najbardziej atrakcyjna dzielnica leży na wschód dookoła Zea Marina i turystycznego portu Mikrolimano, gdzie znajdziesz pełno kawiarni, restauracji i barów.

Port w Pireusie jest głównym portem w Grecji, największym portem pasażerskim w Europie i trzecim co do wielkości na świecie i jest ośrodkiem greckiego handlu morskiego i bazy z dużą flotą handlową. Udogodnienia w porcie zostały niedawno odnowione i jakość udogodnień poprawiła się znacząco. Obejmują one bankomaty, kantor wymiany walut, restauracje, bary, taksówki i szereg biur podróży sprzedających bilety na prom. Port obsługuje prom na Kretę, Cyklady, Dodekanez i inne wyspy na Morzu Egejskim.