Folegandros do Milos Prom

Folegandros Milos trasa promowa laczy Cyklady z Cyklady i jest obecnie obslugiwana przez 3 operatorow. Zante Ferries obsluguje swoje polaczenia do 1 razy tydzien, Sea Jets 14 razy tydzien & Hellenic Seaways posiada polaczenia do 2 razy tydzien.


Istnieje polaczenie 17 przeplyniec tydzien na polaczeniu Folegandros Milos pomiedzy Cyklady i Cyklady oraz z 3 operatorami do porownania, aby dostac najlepsza oferte dla twojej podrozy.

Folegandros - Milos Armatorzy Promowi

 • Zante Ferries
  • 1 Przeprawy Tygodniowo 2 godz 35 min
  • Uzyskaj cenę
 • Sea Jets
  • 14 przeprawy w tygodniu 55 min
  • Uzyskaj cenę
 • Hellenic Seaways
  • 2 przeprawy w tygodniu 2 godz 35 min
  • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Folegandros Milos

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Folegandros Milos to samochod + 2 pasazerów.

Folegandros Przewodnik

Folegandros to grecka wyspa na Morzu Egejskim i stanowi część grupy Cyklady wraz z Sikinos, Ios, Anafi i Santorini. Mała wyspa, około 32 km kwadratowych, ma około 765 mieszkańców i trzy wsie; Chora, Karavostasis, który jest także portem wyspy, i Ano Meria. Na Folegandros, położony jest kościół Panaghia na szczycie wzgórza, oferuje turystom przyjemny spacer z pięknym widokiem Chora i na zachodnie wybrzeże wyspy. Folegandros ma wiele pięknych plaż, ale wszystkie są dość trudne do osiągnięcia. Niektóre wymagają spaceru lub są dostępne łodzią. Dwie plaże, na które można dojechać samochodem, to plaże w Karavostasi i Angali.

Na wyspe można dotrzeć promem z Pireusu, Rafini, innych wysp Cyklad, Krety, Rodos i reszty wyspy Dodekanezu i Wysp Morza Egejskiego. Czas podróży różnią się od 3,5 godziny do 11 godzin. Port wyspy, Karavostasi, ma kilka sklepów i restauracji dla zwiedzających.

Milos Przewodnik

Grecka wyspa Milos jest najbardziej Zachodnia wyspa grupy wysp Cyklady. Ma około 5000 mieszkańców rozrzuconych ponad 7 małych miast (jak Adamas Plaka). Milos jest znana większości ludzi jako miejsce, gdzie posąg Wenus lub Afrodyty, obecnie w Muzeum Luwru w Paryżu, została odkryta. Dopiero niedawno, że turystyka nie zauważył, pięknych plaż tego wysp archipelagu Cyklad, z kamieni i krystalicznie czystej wody. Milos jest również określana jako "Island of Colours" dzięki jego wspaniałych uroków pochodzenia wulkanicznego.

Wyspa jest podłączony do portu w Pireusie w Atenach, wszystkie Cyklady, Dodekanez wysp i Krety z promów i katamaranów dużych prędkości. W szczycie sezonu w lecie są codziennie zaplanowane trasy do iz wyspy. Istnieją dwa porty w Milos, główny port w Adamas, a inny port w Apollonia, który łączy wyspę Milos z wyspy Kimolos i Glaronissia.