Prom Oinousses do Mytilene

Oinousses Mytilene polaczenie laczy Grecja z Lesbos. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Hellenic Seaways. Polaczenie odbywa sie do 2 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 3 godziny 55 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Oinousses Mytilene zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Przewoźnicy Promowi - Oinousses - Mytilene

  • Hellenic Seaways
    • 2 przeprawy w tygodniu 3 godz 55 min
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Oinousses Mytilene

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Oinousses Mytilene to samochod + 2 pasażerów.

Mytilene - Przewodnik

Starożytne greckie Miasto Mytilene jest stolicą i port na wyspie Lesbos, który znajduje się na Morzu Egejskim północno-wschodniej.Chwilę po przybyciu na duży port, Miasto Mytilene wygra swoje serce z powietrza dolce vita. Stolica wyspy, zbudowane na siedmiu wzgórzach, a wieńczy twierdzy Gateluzzi, ma ważne cechy zachowane od jego olśniewający przeszłości i wybitne historii kultury. Jest tętniące życiem miasto z życia nocnego, a Mitylena spełnia wszystkie potrzeby i pragnienia w zakresie hotelach, restauracjach i rekreacji.

Jej emblematy są majestatyczne Gateluzzi zamek, kościół Agios Therapon z imponującą kopułą, a na skraju portu, Statua Wolności. Klasycznym miejscem spotkań mieszkańców jest teren wokół placu Safony, a druga połowa podkowy nowego południowego portu z modnych barów i kawiarni, które przyciągają tłumy z pierwszą rzeczą, w godzinach porannych.

Mitylena ma port z którego kursują promy na pobliskie wyspy Lemnos, Chios i Ayvalik i czasami Dikili w Turcji.Port służy również do miast kontynentalnej Pireus, Atenach i Salonikach.