Sifnos
Milos
Promy do Cyklady
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Prom Sifnos Milos

Trasa promowa Sifnos Milos łączy Cyklady z Cyklady i jest obecnie obsługiwana przez 5 przewoźników. Aegean Speed Lines obsługuje swoje połączenia do 5 razy tydzien, Zante Ferries 3 razy tydzien, Blue Star Ferries 3 razy tydzien, SeaJets 3 razy dzien & Aegean Sea Lines posiada polaczenia do 6 razy tydzien.


Porównaj ceny i kup bilet na jedno z 38 połączeń promowych tydzien na trasie Sifnos Milos pomiędzy Cyklady i Cyklady.

Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Najczesciej zadawane pytania

Jak długo płynie prom z Sifnos do Milos?

Czas przeprawy promowej z Sifnos do Milos wynosi około 1h 17m. Czas przeprawy promowej może się różnić w zależności od sezonu, zobacz naszą wyszukiwarkę ofert, aby porównać bilety z Sifnos do Milos i sprawdzić dostępność.

Ile kosztuje prom z Sifnos do Milos?

Cena promu z Sifnos do Milos może się różnić w zależności od sezonu. Średnia cena za prom z Sifnos do Milos wynosi 79 €. Cena nie obejmuje opłat rezerwacyjnych.

Jakie firmy promowe kursują pomiędzy Sifnos a Milos?

Istnieje 5 popularnych operatorów promowych dla Sifnos do Milos. Są to
  • Aegean Speed Lines
  • Zante Ferries
  • Blue Star Ferries
  • SeaJets
  • Aegean Sea Lines

Jak mogę zarezerwować bilety promowe z Sifnos do Milos?

Zarezerwuj promy z Sifnos do Milos poprzez naszą wyszukiwarkę ofert i sprawdź naszą stronę z ofertami, aby zobaczyć najnowsze oferty promowe.

Jak daleko jest Milos od Sifnos?

Odległość pomiędzy Sifnos a Milos wynosi około 20 mil morskich.

Sifnos - Przewodnik

Sifnos, czasami jako Siphnos, to grecka wyspa położona w grupie Cyklady. Wyspa leży między Serifos i Milos, na zachód od Delos i Paros i około 130 km od Aten w Grecji kontynentalnej. Apollonía, stolica Sifnos (zwana również Hora), jest zbudowana w kształcie amfiteatru na trzech wzgórzach w centrum wyspy. Wąskie uliczki i bielone domy Hora tworzą piękne, tradycyjne miasto. Apollonia jest domem dla Muzeum Folkloru wispy, gdzie znajduje się Hiróon Plac co przekłada się na "Plac Bohaterów"). Kastro (zamek / fortyfikacje) jest jednym z najbardziej spektakularnych atrakcji wyspy, nie wspominając, ze jest najczęściej fotografowane. Około 3,5 km od Apollonia, droga prowadzi do zadziwiającej ugody, która jest jedną z najważniejszych średniowiecznych w Grecji. Jest on zbudowany na starożytnej stolicy wyspy i utrzymuje pierwotne cechy weneckiej fortyfikacji, ustanowionych przez Da Corogna w okolo 1635 roku.


Port na wyspie znajduje się w miejscowości Kamares. W miesiącach letnich są codzienne usługi. Promy z Sifnos lacza z Pireusem i innymi wyspami Cyklad, takich jak Serifos, Folegandros, Kythnos, Milos, Ios, Santorini i Kreta.


Milos - Przewodnik

Grecka wyspa Milos jest najbardziej Zachodnia wyspa grupy wysp Cyklady. Ma około 5000 mieszkańców rozrzuconych ponad 7 małych miast (jak Adamas Plaka). Milos jest znana większości ludzi jako miejsce, gdzie posąg Wenus lub Afrodyty, obecnie w Muzeum Luwru w Paryżu, została odkryta. Dopiero niedawno, że turystyka nie zauważył, pięknych plaż tego wysp archipelagu Cyklad, z kamieni i krystalicznie czystej wody. Milos jest również określana jako "Island of Colours" dzięki jego wspaniałych uroków pochodzenia wulkanicznego.

Wyspa jest podłączony do portu w Pireusie w Atenach, wszystkie Cyklady, Dodekanez wysp i Krety z promów i katamaranów dużych prędkości. W szczycie sezonu w lecie są codziennie zaplanowane trasy do iz wyspy. Istnieją dwa porty w Milos, główny port w Adamas, a inny port w Apollonia, który łączy wyspę Milos z wyspy Kimolos i Glaronissia.


Sifnos do Milos Rozkłady promów

Harmonogramy promów między 10/06/2024 a 16.06.2024.


Operator Czas wypłynięcia Czas przybycia Czas trwania Dni Żeglarstwa
Zante Ferries 03:20 04:40 1 godzina 20 minuty śr., pt.
SeaJets 10:20 11:05 45 minuty pon., sob.
Hellenic Seaways 10:30 12:45 2 godziny 15 minuty czw.
SeaJets 10:40 11:25 45 minuty pt., niedz.
Hellenic Seaways 12:00 14:10 2 godziny 10 minuty pon., śr.
Aegean Sea Lines 12:30 14:30 2 godziny sob.
Aegean Sea Lines 12:55 14:55 2 godziny niedz.
SeaJets 18:30 19:15 45 minuty pon., sob.
SeaJets 19:15 19:55 40 minuty pon., czw., pt., sob., niedz.
Aegean Sea Lines 20:45 22:35 1 godzina 50 minuty śr.

Na pokładzie promów

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.