Pireus do Paros Prom

Pireus Paros trasa promowa laczy Ateny z Cyklady i jest obecnie obslugiwana przez 2 operatorow. Blue Star Ferries obsluguje do 3 razy dziennie z przeplynieciami trwajacymi okolo 4 godziny gdy Hellenic Seaways serwis operuje do 16 razy w tygodniu trwajacym od 3 godz 5 min.

To daje 37 przeplyniecia tydzien na trasie Pireus Paros pomiedzy Ateny i Cyklady. Porownaj teraz i zdobadz najlepsza oferte odpowiednia dla twojej podrozy.

Pireus do Paros Alternatywny Prom

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Ateny na Cyklady.

Pireus - Paros Armatorzy Promowi

  • Blue Star Ferries
    • 3 Przeprawy Dziennie 4 godz
    • Uzyskaj cenę
  • Hellenic Seaways
    • 16 przeprawy w tygodniu 3 godz 5 min
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Pireus Paros

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Pireus Paros to samochod + 2 pasazerów.

Pireus Przewodnik

Pireus to portowe miasto w Grecji. Miasto położone jest na Zatokę Sarońską w regionie Attyka Grecji i jest częścią obszaru miejskiego w Atenach z centrum Aten około 12 km od Aten. Poza jej biur przewozowych, banków i obiektów użyteczności publicznej, znajdziesz plątaninę deptaków, sklepów i raczej zaniedbane obszary. Najbardziej atrakcyjna dzielnica leży na wschód dookoła Zea Marina i turystycznego portu Mikrolimano, który jest wyłożony kawiarniami, restauracjami i barami.

Port w Pireusie jest głównym portem w Grecji, największym portem pasażerskim w Europie i trzecim co do wielkości na świecie i jest ośrodkiem greckiego handlu morskiego i bazy z duża flota handlowa. Udogodnienia w porcie zostały niedawno odnowione i jakość udogodnień poprawił się znacząco. Obejmują one bankomaty, kantor wymiany walut, restauracje, bary, taksówki i szereg biur podróży sprzedających bilety na prom. Port obsługuje prom na Kretę, Cyklady, Dodekanez, wschodniej części Grecji i dużej części północnej i wschodniej Morza Egejskiego.

Paros Przewodnik

Greckie wyspy Paros jest częścią grupy wysp Cyklady na Morzu Egejskim. Jest to bardzo popularne miejsce na wakacje i jest tylko o krok od wyspy Naxos, około jednej godziny promem. Paros zyskał reputację bardzo przytulny przyjaznego wyspę. Jest to druga największa z wysp Cyklady i jest pełen atrakcji dla każdego jakości. Goście Paros będą mogli uczestniczyć na sporty wodne, korzystać z greckich tawern podszewka nadmorską Parikia, i zwiedzić kościół Panagia Ekatantapiliani, który jest znany sięgają tak jak 326 AD. Istnieje wiele plaż na anche Paros: takich jak Agia Irini, Farangas, Kato i Logaras.

Port wyspy jest w Parikia i gospodarze zarówno konwencjonalnych, promy i szybkich promów. Generalnie do Pireusu odpływają promy i inne wyspy archipelagu Cyklady.