Prom Pireus do Paros

Trasa promowa Pireus Paros łączy Ateny z Cyklady i jest obecnie obsługiwana przez 4 przewoźników. Minoan Lines obsługuje swoje połączenia do 3 razy tydzien, Blue Star Ferries 4 razy dzien, Cyclades Fast Ferries 3 razy tydzien & SeaJets posiada polaczenia do 14 razy tydzien.


Porównaj ceny i kup bilet na jedno z 48 połączeń promowych tydzien na trasie Pireus Paros pomiędzy Ateny i Cyklady.

Przewoźnicy Promowi - Pireus - Paros

Średnia cena promu Pireus Paros

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Pireus Paros to samochod + 2 pasażerów.

Pireus - Przewodnik

Pireus to miasto portowe w Grecji położone nad Zatoką Sarońską około 12 km od Aten. Najbardziej atrakcyjna dzielnica leży na wschód dookoła Zea Marina i turystycznego portu Mikrolimano, gdzie znajdziesz pełno kawiarni, restauracji i barów.

Port w Pireusie jest głównym portem w Grecji, największym portem pasażerskim w Europie i trzecim co do wielkości na świecie i jest ośrodkiem greckiego handlu morskiego i bazy z dużą flotą handlową. Udogodnienia w porcie zostały niedawno odnowione i jakość udogodnień poprawiła się znacząco. Obejmują one bankomaty, kantor wymiany walut, restauracje, bary, taksówki i szereg biur podróży sprzedających bilety na prom. Port obsługuje prom na Kretę, Cyklady, Dodekanez i inne wyspy na Morzu Egejskim.

Paros - Przewodnik

Grecka wyspa Paros leży w archipelagu Cyklady na Morzu Egejskim. Jest to bardzo popularne miejsce na wakacje tuz obok wyspy Naxos. Paros zyskał reputację bardzo przytulnej i przyjaznej wyspy. Jest to druga największa z wysp na Cykladach. Turyści przybywający na Paros będą mogli uczestniczyć w sportach wodnych, korzystać z greckich tawern lub zwiedzić kościół Panagia Ekatantapiliani z 326 n.e.. Istnieje wiele plaż na Paros: takich jak Agia Irini, Farangas, Kato i Logaras.

Port na Paros mieści się w Parikia. Konwencjonalne i szybkie promy kursują stąd na inne wyspy na Cykladach.