Pireus do Paros Prom

Pireus Paros trasa promowa laczy Ateny z Cyklady i jest obecnie obslugiwana przez 3 operatorow. Blue Star Ferries obsluguje swoje polaczenia do 14 razy tydzien, Sea Jets 7 razy tydzien & Hellenic Seaways posiada polaczenia do 9 razy tydzien.


Istnieje polaczenie 30 przeplyniec tydzien na polaczeniu Pireus Paros pomiedzy Ateny i Cyklady oraz z 3 operatorami do porownania, aby dostac najlepsza oferte dla twojej podrozy.

Pireus do Paros Alternatywny Prom

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Ateny na Cyklady.

Pireus - Paros Armatorzy Promowi

 • Blue Star Ferries
  • 14 Cotygodniowe Przeprawy 4 godz
  • Uzyskaj cenę
 • Sea Jets
  • 7 Cotygodniowe Przeprawy 2 godz 58 min
  • Uzyskaj cenę
 • Hellenic Seaways
  • 9 Cotygodniowe Przeprawy 3 godz 5 min
  • Uzyskaj cenę

Srednia cena Pireus Paros

Pokazane ceny reprezentuja srednia ceny zaplaconej w jedna strone przez naszych klientow. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Pireus Paros to samochod i 2 pasazerów.

Pireus Przewodnik

Pireus to portowe miasto w Grecji. Miasto położone jest na Zatokę Sarońską w regionie Attyka Grecji i jest częścią obszaru miejskiego w Atenach z centrum Aten około 12 km od Aten. Poza jej biur przewozowych, banków i obiektów użyteczności publicznej, znajdziesz plątaninę deptaków, sklepów i raczej zaniedbane obszary. Najbardziej atrakcyjna dzielnica leży na wschód dookoła Zea Marina i turystycznego portu Mikrolimano, który jest wyłożony kawiarniami, restauracjami i barami.

Port w Pireusie jest głównym portem w Grecji, największym portem pasażerskim w Europie i trzecim co do wielkości na świecie i jest ośrodkiem greckiego handlu morskiego i bazy z duża flota handlowa. Udogodnienia w porcie zostały niedawno odnowione i jakość udogodnień poprawił się znacząco. Obejmują one bankomaty, kantor wymiany walut, restauracje, bary, taksówki i szereg biur podróży sprzedających bilety na prom. Port obsługuje prom na Kretę, Cyklady, Dodekanez, wschodniej części Grecji i dużej części północnej i wschodniej Morza Egejskiego.

Paros Przewodnik

Greckie wyspy Paros jest częścią grupy wysp Cyklady na Morzu Egejskim. Jest to bardzo popularne miejsce na wakacje i jest tylko o krok od wyspy Naxos, około jednej godziny promem. Paros zyskał reputację bardzo przytulny przyjaznego wyspę. Jest to druga największa z wysp Cyklady i jest pełen atrakcji dla każdego jakości. Goście Paros będą mogli uczestniczyć na sporty wodne, korzystać z greckich tawern podszewka nadmorską Parikia, i zwiedzić kościół Panagia Ekatantapiliani, który jest znany sięgają tak jak 326 AD. Istnieje wiele plaż na anche Paros: takich jak Agia Irini, Farangas, Kato i Logaras.

Port wyspy jest w Parikia i gospodarze zarówno konwencjonalnych, promy i szybkich promów. Generalnie do Pireusu odpływają promy i inne wyspy archipelagu Cyklady.