Prom Rafina do Paros

Trasa promowa Rafina Paros łączy Ateny z Cyklady i jest obecnie obsługiwana przez 3 przewoźników. Cyclades Fast Ferries obsluguje swoje polaczenia do 7 razy tydzien, SeaJets 14 razy tydzien & Golden Star Ferries posiada polaczenia do 7 razy tydzien.


Porównaj ceny i kup bilet na jedno z 28 połączeń promowych tydzien na trasie Rafina Paros pomiędzy Ateny i Cyklady.

Przewoźnicy Promowi - Rafina - Paros

 • Cyclades Fast Ferries
  • 7 przeprawy w tygodniu 5 godz 50 min
  • Uzyskaj cenę
 • SeaJets
  • 14 przeprawy w tygodniu 3 godz 20 min
  • Uzyskaj cenę
 • Golden Star Ferries
  • 7 przeprawy w tygodniu 6 godz 5 min
  • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Rafina Paros

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Rafina Paros to samochod + 2 pasażerów.

Rafina - Przewodnik

Rafiny to greckie miasto położone na wschodnim wybrzeżu Attyki w Grecji. Miasto i port leżą na wybrzeżu Morza Egejskiego na wschód od gór Penteli i na północnym wschodzie równiny Mesogaia. Ateny znajduja się 25 km na zachód od Rafiny, która jest także w pobliżu miast Artemida i Nea Makri. Ze względu na jego bliskość do Aten, wielu Ateńczyków przyjezdza ze stolicy na obiad do restauracji rybnych, które wyścielają wewnętrzny port Rafiny. Na zewnątrz każdej tawerny, połów z łodzi rybackich zakotwiczonych w pobliżu jest wyświetlany na lodzie.

Port miasta jest drugim co do wielkości z Attyki, po tym w Pireusie, ale będzie prawdopodobnie zastąpione przez jeden w Lavrio, który jest obecnie rozbudowywany. Z portu odpływają promy do południowej części Eubei, jak większość wysp Cyklad. Są promy i łodzie szybkobieżne, większość z nich odplywaja rano lub pod po południu.

Paros - Przewodnik

Grecka wyspa Paros leży w archipelagu Cyklady na Morzu Egejskim. Jest to bardzo popularne miejsce na wakacje tuz obok wyspy Naxos. Paros zyskał reputację bardzo przytulnej i przyjaznej wyspy. Jest to druga największa z wysp na Cykladach. Turyści przybywający na Paros będą mogli uczestniczyć w sportach wodnych, korzystać z greckich tawern lub zwiedzić kościół Panagia Ekatantapiliani z 326 n.e.. Istnieje wiele plaż na Paros: takich jak Agia Irini, Farangas, Kato i Logaras.

Port na Paros mieści się w Parikia. Konwencjonalne i szybkie promy kursują stąd na inne wyspy na Cykladach.