Rafina do Tinos Prom

Rafina Tinos trasa promowa laczy Ateny z Cyklady i jest obecnie obslugiwana przez 3 operatorow. Cyclades Fast Ferries obsluguje swoje polaczenia do 3 razy dzien, Sea Jets 3 razy dzien & Golden Star Ferries posiada polaczenia do 14 razy tydzien.


Istnieje polaczenie 56 przeplyniec tydzien na polaczeniu Rafina Tinos pomiedzy Ateny i Cyklady oraz z 3 operatorami do porownania, aby dostac najlepsza oferte dla twojej podrozy.

Rafina do Tinos Alternatywny Prom

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Ateny na Cyklady.

Rafina - Tinos Armatorzy Promowi

 • Cyclades Fast Ferries
  • 3 Przeprawy Dziennie 3 godz 15 min
  • Uzyskaj cenę
 • Sea Jets
  • 3 Przeprawy Dziennie 1 godz 40 min
  • Uzyskaj cenę
 • Golden Star Ferries
  • 14 przeprawy w tygodniu 1 godz 55 min
  • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Rafina Tinos

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Rafina Tinos to samochod + 2 pasazerów.

Rafina Przewodnik

Rafiny to greckie miasto położone na wschodnim wybrzeżu Attyki w Grecji. Miasto i port leżą na wybrzeżu Morza Egejskiego na wschód od gór Penteli i na północnym wschodzie równiny Mesogaia. Ateny znajduja się 25 km na zachód od Rafiny, która jest także w pobliżu miast Artemida i Nea Makri. Ze względu na jego bliskość do Aten, wielu Ateńczyków przyjezdza ze stolicy na obiad do restauracji rybnych, które wyścielają wewnętrzny port Rafiny. Na zewnątrz każdej tawerny, połów z łodzi rybackich zakotwiczonych w pobliżu jest wyświetlany na lodzie.

Port miasta jest drugim co do wielkości z Attyki, po tym w Pireusie, ale będzie prawdopodobnie zastąpione przez jeden w Lavrio, który jest obecnie rozbudowywany. Z portu odpływają promy do południowej części Eubei, jak większość wysp Cyklad. Są promy i łodzie szybkobieżne, większość z nich odplywaja rano lub pod po południu.

Tinos Przewodnik

Greckie wyspy Tinos znajduje się w polnocnej czesci grupy wysp Cyklady na Morzu Egejskim. Tinos jest idealnym miejscem na rodzinne wakacje, gdzie plaze sa spokojne i piaszczysta, w otoczeniu wielu atrakcji turystycznych i zakwaterowania. Najbardziej tradycyjne wioski polozone sa w kraju i slyna z malowniczej architektury. Pyrgos jest najbardziej charakterystyczny wioska z dluga tradycją w marmuru rzezba.Wyspa jest rowniez specjalny lokalizacja dla Grekow, jak to jest w domu do kosciola Panagia (Virgin), uwazany za opiekuna kraju, z cudownym obrazem wewnatrz. Ten kosciol otrzymuje tysiące pielgrzymow przez caly rok, szczegolnie na 15 sierpnia.

Tinos jest podlaczony statkiem do portow w Pireusie i Rafina, a takze na wyspy Andros, Syros i Mykonos, i prawie wszystkie z wysp archipelagu Cykladow.