Pireus do Tinos Prom

Pireus Tinos trasa promowa laczy Ateny z Cyklady i jest obecnie obslugiwana przez 2 operatorow. Blue Star Ferries obsluguje do 6 razy w tygodniu z przeplynieciami trwajacymi okolo 4 godziny 30 minuty gdy Sea Jets serwis operuje do 8 razy w tygodniu trwajacym od 2 godz 15 min.

To daje 14 przeplyniecia tydzien na trasie Pireus Tinos pomiedzy Ateny i Cyklady. Porownaj teraz i zdobadz najlepsza oferte odpowiednia dla twojej podrozy.

Pireus do Tinos Alternatywny Prom

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Ateny na Cyklady.

Pireus - Tinos Armatorzy Promowi

  • Blue Star Ferries
    • 6 przeprawy w tygodniu 4 godz 30 min
    • Uzyskaj cenę
  • Sea Jets
    • 8 przeprawy w tygodniu 2 godz 15 min
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Pireus Tinos

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Pireus Tinos to samochod + 2 pasazerów.

Pireus Przewodnik

Pireus to portowe miasto w Grecji. Miasto położone jest na Zatokę Sarońską w regionie Attyka Grecji i jest częścią obszaru miejskiego w Atenach z centrum Aten około 12 km od Aten. Poza jej biur przewozowych, banków i obiektów użyteczności publicznej, znajdziesz plątaninę deptaków, sklepów i raczej zaniedbane obszary. Najbardziej atrakcyjna dzielnica leży na wschód dookoła Zea Marina i turystycznego portu Mikrolimano, który jest wyłożony kawiarniami, restauracjami i barami.

Port w Pireusie jest głównym portem w Grecji, największym portem pasażerskim w Europie i trzecim co do wielkości na świecie i jest ośrodkiem greckiego handlu morskiego i bazy z duża flota handlowa. Udogodnienia w porcie zostały niedawno odnowione i jakość udogodnień poprawił się znacząco. Obejmują one bankomaty, kantor wymiany walut, restauracje, bary, taksówki i szereg biur podróży sprzedających bilety na prom. Port obsługuje prom na Kretę, Cyklady, Dodekanez, wschodniej części Grecji i dużej części północnej i wschodniej Morza Egejskiego.

Tinos Przewodnik

Greckie wyspy Tinos znajduje się w polnocnej czesci grupy wysp Cyklady na Morzu Egejskim. Tinos jest idealnym miejscem na rodzinne wakacje, gdzie plaze sa spokojne i piaszczysta, w otoczeniu wielu atrakcji turystycznych i zakwaterowania. Najbardziej tradycyjne wioski polozone sa w kraju i slyna z malowniczej architektury. Pyrgos jest najbardziej charakterystyczny wioska z dluga tradycją w marmuru rzezba.Wyspa jest rowniez specjalny lokalizacja dla Grekow, jak to jest w domu do kosciola Panagia (Virgin), uwazany za opiekuna kraju, z cudownym obrazem wewnatrz. Ten kosciol otrzymuje tysiące pielgrzymow przez caly rok, szczegolnie na 15 sierpnia.

Tinos jest podlaczony statkiem do portow w Pireusie i Rafina, a takze na wyspy Andros, Syros i Mykonos, i prawie wszystkie z wysp archipelagu Cykladow.