Patmos do Pireus Prom

Patmos Pireus trasa promowa laczy Dodekanez z Ateny i jest obecnie obslugiwana przez 2 operatorow. Blue Star Ferries obsluguje do 3 razy w tygodniu z przeplynieciami trwajacymi okolo 8 godziny gdy Hellenic Seaways serwis operuje do 2 razy w tygodniu trwajacym od 7 godz 40 min.

To daje 5 przeplyniecia tydzien na trasie Patmos Pireus pomiedzy Dodekanez i Ateny. Porownaj teraz i zdobadz najlepsza oferte odpowiednia dla twojej podrozy.

Patmos - Pireus Armatorzy Promowi

  • Blue Star Ferries
    • 3 przeprawy w tygodniu 8 godz
    • Uzyskaj cenę
  • Hellenic Seaways
    • 2 przeprawy w tygodniu 7 godz 40 min
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Patmos Pireus

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Patmos Pireus to samochod + 2 pasazerów.

Patmos Przewodnik

Patmos to grecka wyspa położona na Morzu Egejskim. Wyspa leży tuż przy zachodnim wybrzeżu Turcji i Stolica wyspy to Chora, a jego port jest w miejscowości Skala. Patmos jest znany jako "Wyspa Apokalipsy" i przyciąga turystów z całego świata, zaledwie z tego powodu. Jednak jest to bardzo malownicza wyspa, z tradycyjnymi białymi domami, krystalicznie czystych wód, nocnych klubów i niespodzianek gastronomicznych. Główną atrakcją na wyspie jest Jaskinia Apokalipsy, które uważa się, że była świętą grota gdzie św Ioannis usłyszał głos Boga i napisał Apokalipsę. W jaskini można podziwiać krzyż wygrawerowany przez św Ioannis, a także trzy małe pęknięcia w skale przez który rozległ się głos Boga, symbolizujące Swieta Trójce.

Patmos jest połączony promem do Pireusu, innych wysp Dodekanezu, a także z innych wysp Morza Egejskiego, jak Samos i Ikaria. Prom z Pireusu trwa około 7 godzin, na Patmos. Podróż do pobliskich wysp Dodecanese trwa około 1-1,5 godziny.

Pireus Przewodnik

Greckie miasto i port w Pireusie jest głównym portem Grecji i jeden z największych w całym basenie Morza Śródziemnego. To ważne miasto i często uważane za przedmieścia Aten, która leży zaledwie kilka minut. Pireus Stał niczym hub dla sieci promowego w podróży dookoła Morza Egejskiego i ITS Chociaż wielkość sąsiedztwie Aten oznacza grupowanie Często łączy się to niepostrzeżenie z greckiej stolicy, ITS nadmorski oferuje zupełnie inny i charakterystyczny wygląd. Wielu odwiedzających Pireusie przekonają się, że najbardziej atrakcyjne część miasta leży wokół Manuel wschodnim kwartale, wraz Zarówno Mikrolimano Harbour i Zea Marina. Ta dzielnica nadmorska pełna jest nabrzeże restauracji, barów i klubów nocnych, a znacznie się poprawiły w czasie ostatnich Igrzysk Olimpijskich w Atenach, wraz ze stworzeniem pięknego portu przedniego promenadzie, z drzew i przechodzącej średniowiecznych murów miejskich, które oferują wgląd i historyczne informacje o bogatej przeszłości miasta.