Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony
Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Jak dostać się do portu w Kimolos?

  • Kimolos - Noclegi

    Jeśli zamierzasz spędzić noc w lub w pobliżu portu Kimolos przed lub po podróży lub jeżeli szukasz zakwaterowania na czas całego pobytu, prosimy odwiedzić naszą stronę Kimolos - Noclegi z najlepszymi cenami i z największym wyborem noclegów online!

Kimolos - Rozkłady

Kimolos - Przewodnik

Kimolos - Przewodnik

Kimolos jest grecką wyspą na Morzu Egejskim należącą do archipelagu Cyklad. Kimolos leży niedaleko większej wyspy, Milos. Kimolos jest wyspą o bogatej i długiej historii. Wyspa odziedziczyła nazwę po Kimolosie pierwszym mieszkańcu wyspy. W starożytności wyspa nazywała się Echindia (pol. żmija), prawdopodobnie ze względu na występujące do dnia dzisiejszego węże. Kilomos znajduje się zachodniej części Cyklad dzięki czemu wyspa posiada dobre połączenia z lokalnymi wyspami oraz portem w Pireusie. Transport promowy odbywa się cały rok. Podróż katamaranem jest natomiast możliwa tylko w trakcie sezonu letniego.

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.