Síros do Mykonos Prom

Síros Mykonos trasa promowa laczy Cyklady z Cyklady i jest obecnie obslugiwana przez 3 operatorow. Blue Star Ferries obsluguje swoje polaczenia do 7 razy tydzien, Sea Jets 1 razy tydzien & Hellenic Seaways posiada polaczenia do 8 razy tydzien.


Istnieje polaczenie 16 przeplyniec tydzien na polaczeniu Síros Mykonos pomiedzy Cyklady i Cyklady oraz z 3 operatorami do porownania, aby dostac najlepsza oferte dla twojej podrozy.

Síros - Mykonos Armatorzy Promowi

 • Blue Star Ferries
  • 7 przeprawy w tygodniu 50 min
  • Uzyskaj cenę
 • Sea Jets
  • 1 Przeprawy Tygodniowo 1 godz 5 min
  • Uzyskaj cenę
 • Hellenic Seaways
  • 8 przeprawy w tygodniu 40 min
  • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Síros Mykonos

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Síros Mykonos to samochod + 2 pasazerów.

Síros Przewodnik

Grecka wyspa Syros jest jedna z grupy Cyklady i leży na Morzu Egejskim, około 145 km na południowy wschód od Aten, stolicy Grecji. Historia wyspy sięga około 3 tysiąclecia pne, do panowania Halandriani i Kastri. Artefakty wydobyte na wyspie pokazuja, że musialo być laboratorium metaloplastyki na wyspie, które uważa się, ze miało stosunki handlowe z Azja Mniejsza. Podczas 6 wieku pne wyspa została zajęta przez Samians, kiedy wielu mieszkańców wyspy przeniesiono na wyspę. Ważny lekarz i filozof, Pherecydis urodził się na wyspie w tym okresie, a później udał się do Samos i stał się nauczycielem Pitagorasa.

Poza pięknem wyspy, Syros ma kwitnąca scene kulturalna i miłość do sztuki. Turyści powinni poswiecic trochę czasu, aby odwiedzić muzea i galerie wyspy oprócz spacerow po pięknych ulicach wsi lub poleżeć na plaży.

Z portu wyspy istnieją połączenia promowe do Rafina i Pireus. Syros jest również połączony do wszystkich Cyklad, Wyspy Dodekanez, Krety, Salonik i Skiathos.

Mykonos Przewodnik

Grecka wyspa Mykonos jest jedną z najbardziej znanych wysp Cyklady i emanuje charakterystyczny blask, połysk i Greckie osobowość. Mykonos (Hora) jest stolicą wyspy i ma zasadnicze znaczenie dla turystyki na wyspie. Hora jest znany ze swojego Stary Port nabrzeża promowych, tętniącym życiem placu (Plateia Taxi Manto Mavrogenous), tawern nabrzeża, muzea, modnych butików i bielone budynki, w szczególności w jego dzielnicy Mała Wenecja. Dla wielu turystów przebywających na Mykonos, to plaż na wyspie, które sprawiają, że wakacje. Plaże są obfite na wyspie, a większość z nich ma piękny, złoty piasek i są łatwe do osiągnięcia. Od czerwca, mogą zacząć się raczej zajęty, a większość plaż po prostu nie są na tyle duże, aby zapewnić spokój, chociaż leżaki są często zgrupowane razem. Najbliższe plaże dla Hory i niekoniecznie najlepsze, Mykonos ma do zaoferowania, ale są szczególnie popularne, Agios Stefanos tym zarówno plaży i Platis Gialos. Jednak dla większości glitzy, plaże i zabawy, szef zachód do tętniącej życiem Raju i Superb kurortów Paradise.

Istnieją dwa porty na wyspie.Stare Mykonos Port, gdzie wszystkie promy pasażerskie przyjechać i Nowy Port Tourlos który jest używany głównie przez statki wycieczkowe. Promy z Mykonos do Pireusu i odplywaja Rafina w Grecji kontynentalnej i do innych wysp Cyklady, Dodekanez wysp i na Kretę. Konwencjonalne i wysokie prędkości działają promy do iz wyspy.