Saronic Ferries
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Saronic Ferries

Saronic Ferries oferuje trasy w rejonie archipelagu o tej samej nazwie, leżącego obok Peloponezu w południowej Grecji i miasta portowego Pireus, oferując przeprawy na wyspy Egina, Agistri, Methana i Poros.

Flota Saronic Ferries składa się z czterech dużych statków zwanych Phivos, Achaeos Apollon Hellas i Poseidon Hellas. Każdy z tych promów może przewieźć ponad tysiąc pasażerów i sto samochodów, co oznacza, że mimo dużej ilości turystów przemieszczenie się między wyspami przebiega sprawnie i komfortowo.

Phivos przeszedł gruntowny remont w 2005 roku i obecnie posiada pięć osobnych sal, trzy bary i dużo otwartej przestrzeni na pokładach zewnętrznych z których możesz podziwiać wspaniałe widoki na Morze Śródziemne. Achaeos to najbardziej nowoczesny statek z całej floty, zbudowany w 2007 roku, oferujący szeroki wachlarz udogodnień, dostęp do najnowszej technologii i luksusowo urządzone wnętrza. Apollon i Poseidon Hellas mogą natomiast przewieźć największą ilość pasazerów i posiadają przestronne miejsca do siedzenia na zewnątrz.

Zobacz Saronic Ferries,ceny i rozkłady jazdy, bilety Saronic Ferries z directferries.pl. Szukasz alternatywnej trasy lub statku dla swoich planów? Nie martw się, będziemy również porównywac Saronic Ferries z alternatywnymi firmami promowymi.

[--Operator--] - trasy i porty .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Saronic Ferries opinie klientów

  • "Rejs na Agistri"

    Wszystko w porządku. Odprawa przez internet bilety na emaila. Zero problemów.

    Przeczytaj Więcej Zwiń

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.