COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Saronic Ferries

Saronic Ferries oferuje trasy w rejonie archipelagu o tej samej nazwie, leżącego obok Peloponezu w południowej Grecji i miasta portowego Pireus, oferując przeprawy na wyspy Egina, Agistri, Methana i Poros.

Flota Saronic Ferries składa się z czterech dużych statków zwanych Phivos, Achaeos Apollon Hellas i Poseidon Hellas. Każdy z tych promów może przewieźć ponad tysiąc pasażerów i sto samochodów, co oznacza, że mimo dużej ilości turystów przemieszczenie się między wyspami przebiega sprawnie i komfortowo.

Phivos przeszedł gruntowny remont w 2005 roku i obecnie posiada pięć osobnych sal, trzy bary i dużo otwartej przestrzeni na pokładach zewnętrznych z których możesz podziwiać wspaniałe widoki na Morze Śródziemne. Achaeos to najbardziej nowoczesny statek z całej floty, zbudowany w 2007 roku, oferujący szeroki wachlarz udogodnień, dostęp do najnowszej technologii i luksusowo urządzone wnętrza. Apollon i Poseidon Hellas mogą natomiast przewieźć największą ilość pasazerów i posiadają przestronne miejsca do siedzenia na zewnątrz.

Zobacz Saronic Ferries,ceny i rozkłady jazdy, bilety Saronic Ferries z directferries.pl. Szukasz alternatywnej trasy lub statku dla swoich planów? Nie martw się, będziemy również porównywac Saronic Ferries z alternatywnymi firmami promowymi.

Wszystkie trasy Saronic Ferries

Saronic Ferries opinie klientów

  • "Rejs na Agistri"

    Wszystko w porządku. Odprawa przez internet bilety na emaila. Zero problemów.

    Przeczytaj Więcej Zwiń